Швейцарія - Франція: нічия виводить швейцарців у плей-офф

Швейцарія - Франція: нічия виводить швейцарців у плей-офф Фото: Швейцарія - Франція

Швейцарці і французи забезпечили собі перше і друге місце у групі

Завершився черговий матч Євро-2016. Нульова нічия у Ліллі дозволила командам досягти мети і вийти до стадії плей-офф.

Лілль, "П'єр Моруа"
Швейцарія - Франція 0:0
Швейцарія: Зоммер, Ліхтштайнер, Шер, Джуру, Родрігес, Бехрамі, Джемаiлi, Джака, Шакірі, Емболо (Саферович, 74), Мехмеді (Ланг, 83).
Франція: Льоріс, Жалле, Рамі, Косельні, Евра, Кабай, Сіссоко, Погба, Грізманн (Матюйдi, 78), Жиньяк, Коман (Пайє, 63).

Франція почала набагато активніше - статус господарів турніру зобов'язує грати більш агресивно. При цьому, небезпечні моменти виникали у воріт обох команд, але першими були швейцарці. На восьмій хвилині Шакірі подав кутовий, м'яч потрапив у Погба і ледь не влетів у ворота - на шляху круглого встав Джуру.

Небезпечний момент біля воріт Льоріса розбудив французiв - буквально за десять хвилин Погба міг забивати дальніми ударами як мінімум двічі. Обидва рази на шляху м'яча ставав каркас воріт, а Зоммер був не дуже надійний. Ближче до середини тайму гра вирівнялася і проходила на рівних до перерви.

У другому таймі активнішими були швейцарці, але єдиний гольовий момент створили французи. Сіссоко видав шикарний спринт по флангу в стилі Бейла і навісив набігаючому в центр карного Пайє. Півзахисник не став обробляти м'яч і пробив зльоту - круглий влучив у поперечину.

Після цього моменту гра остаточно заспокоїлася - команди влаштовувала нічия. Фінальний свисток зафіксував рахунок 0:0.