Штайнмаєр заявив про необхідність шукати можливості зменшення напруженості на Донбасі

НовиниПолітика    16.09.2016 - 09:17
Фото: Франк-Вальтер Штайнмаєр
Фото: Франк-Вальтер Штайнмаєр
Бойовики обстріляли сили АТО з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї Бойовики на Донбасі знизили кількість обстрілів, - штаб АТО

На думку Штайнмаєра, необхідно використовувати припинення вогню як нагоду добитися подальших перемовин

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив про необхідність шукати можливості зменшення напруженості на Донбасі. Про це він заявив в інтерв'ю DW.

"Проте наше завдання - знову й знову шукати можливості зменшити напруження, використовувати припинення вогню як нагоду добитися подальших перемовин", - сказав Штайнмаєр.

За його словами, необхідно перетворити режим тиші на Донбасі на постійну відсутність боїв, а потім знову "відновити перемовини щодо політичного вирішення".

Він також наголосив на тому, що без зусиль та мінських домовленостей невідомо, як би цей конфлікт розгортався.

"Принаймні була небезпека, що він цілком вийде з-під контролю. Цього не сталося, але наявна ситуація достатньо складна. І змінити її - наше спільне завдання", - заявив Штайнмаєр, додавши, що робота над вирішенням конфлікту продовжуватиметься не лише тому, що це завдання зовнішньої політики, а і "тому, що ми зобов’язані перед людьми, які тут страждають".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр не задоволений ситуацією з безпекою на Донбасі.

Читайте в розділі

Юрій Луценко уповноважений заявити: розслідування корупції можуть дозволити іншим силовикам

Судове засідання у справі голови Меджлісу Чийгоза відбудеться 24 жовтня

У Туреччині затримали племінника і племінницю Гюлена

On Top