Лавров і Штайнмайєр обговорили військові дії на Донбасі

НовиниПолітика    10.08.2016 - 01:55
Фото: Сергій Лавров обговорив з Франком-Вальтером Штайнмайером ситуацію на Донбасі
Фото: Сергій Лавров обговорив з Франком-Вальтером Штайнмайером ситуацію на Донбасі

Глави МЗС РФ і ФРН у телефонній розмові також обговорили врегулювання конфлікту в Сирії

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров обговорив з міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром становище на окупованих територіях Донбасу. Про це повідомив російський МЗС, передає "Інтерфакс".

Згідно з повідомленням російської сторони, телефонна розмова відбулася у вівторок, 9 серпня, за ініціативою Німеччини.


"Було продовжено обговорення питань, пов'язаних з просуванням процесу реалізації положень мінського "Комплексу заходів" щодо врегулювання ситуації на південному сході України", - повідомили в МЗС РФ.

Крім того, сторони відзначили необхідність синхронізації кроків з політичного врегулювання конфлікту на Донбасі, який в російському МЗС назвали "внутрішньоукраїнським".

За повідомленням російського міністерства, глави зовнішньополітичних відомств також обмінялися думками щодо розвитку ситуації в Сирії та міжнародного сприяння мирному врегулюванню конфлікту в цій країні з акцентом на відновленні інклюзивного діалогу уряду та опозиції в рамках Женевського процесу.

Крім того, вони обговорили "підвищення ефективності боротьби з терористичними та екстремістськими організаціями та вирішення гуманітарних завдань".

Інформації від німецької сторони про проведену телефонну розмову поки немає.

Нагадаємо, глава Міністерства закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр не виключає можливість поетапного скасування санкцій щодо Російської Федерації.

On Top