У Шотландії можуть провести новий референдум щодо незалежності

НовиниПолітика    17.07.2016 - 23:16
Фото: Нікола Стерджен сказала, за яких умов допускає референдум
Фото: Нікола Стерджен сказала, за яких умов допускає референдум
Більшість британців проти повторного референдуму щодо Brexit, - опитування Парламент Британії восени проведе дебати щодо повторного референдуму про Brexit

Всенародне опитування може відбутися у першій половині 2017 року

Перший міністр Шотландії Нікола Стерджен заявила, що другий референдум із питання незалежності Шотландії можуть провести у першій половині 2017 року. Про це повідомляє ВВС.

За її словами, це стане можливим, якщо британський уряд почне офіційний процес виходу зі складу Європейського Союзу, не врахувавши інтереси Шотландії.

Стерджен також зазначила, що Шотландія могла б залишитись у складі як Об’єднаного королівства, так і Євросоюзу, навіть якщо Британія вийде з ЄС.


Кілька країн ЄС уже заявили, що виступають проти перемовин між Брюсселем та Единбургом із питання про можливе членство Шотландії в Євросоюзі.

Повідомляється, що 15 липня новопризначений прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей відвідала Единбург, де обговорила Brexit із першим міністром Шотландії.

Нагадаємо, раніше Стерджен заявила, що Шотландія може залишитися частиною Великобританії та не покидати Європейський Союз.

Читайте в розділі

Рада обмежила доступ іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту

Після заяв Онищенка влада посилила агресію проти фігурантів "газової справи", - адвокат

Комітет Європарламенту підтримав механізм призупинення безвізового режиму

On Top