Шокін пообіцяв залучити громадськість до призначень в прокуратурі

Вівторок 10 лютого 2015 14:57

Новопризначений Генеральний прокурор України Віктор Шокін пообіцяв залучити громадськість до призначень в прокуратурі. Про це він заявив у Верховній Раді України перед голосуванням за його призначення головою ГПУ, передає кореспондент РБК-Україна. 

"Хочу зазначити, що у своїй роботі при вирішенні усіх питань, які відносяться до компетенції генерального прокурора буду співпрацювати з усіма фракціями Верховної Ради. Це стосується і впровадження нового закону "Про прокуратуру", виконання закону "Про очищення влади", і відкритості до доступу депутатів та громадськості до вирішення кадрових питань в органах прокуратури. Я вважаю, що це важливе питання вирішене без участі громадськості неможливе", - сказав Шокін.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко не виключив подальші кадрові зміни в Генеральній прокуратурі України із залученням іноземців.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся