Шкіряк наступного тижня свідчитиме у ГПУ щодо подій на Майдані у лютому 2014

НовиниПолітика    02.11.2016 - 18:22
Фото: Зорян Шкіряк
Фото: Зорян Шкіряк

Сьогодні Шкіряк свідчив у справі про побиття студентів на Євромайдані

Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк наступного тижня буде свідчити у кримінальному провадженні, яким займається Генеральна прокуратура України (ГПУ), щодо подій на Майдані 18-19 лютого 2014 року. Про це Шкіряк написав на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомив Шкіряк, сьогодні, 2 листопада, він був на допиті у ГПУ щодо подій 29-30 листопада 2013 року, в рамках кримінального провадження відносно побиття студентів на Євромайдані.

"Допит в ГСУ ГПУ тривав 3,5 години. Відразу зазначу, що це був не останній мій візит до слідчих.  Сьогодні надавав свідчення виключно щодо подій 29-30 листопада 2013 року, в рамках кримінального провадження відносно побиття студентів на Євромайдані", - написав він.

Разом з тим, він повідомив, що цей допит не був останній, і на наступному тижні він знову буде свідчити у ГПУ, але вже у іншому кримінальному провадженні.

"На наступному тижні (дата і час узгоджується) буду свідчити в іншому кримінальному провадженні, а саме того, що стосується подій на Майдані Гідності 18-19 лютого 2014 року - Грушевського, Інститутська, Кріпосний провулок, Маріїінський парк, Майдан Незалеженості і т.д", - написав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ГПУ викликала Шкіряка на допит.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Луценко підтримує ініціативу декларування майна всіх громадян ТОВ "Карпатигаз" спростовує звинувачення на свою адресу
On Top