Шанси Тимошенко виїхати на лікування закінчилися, коли Яценюк відкликав законопроект про лікування ув'язнених за кордоном, - експерт

Опозиція буде нести відповідальність за можливий провал європейської інтеграції і не підписання угоди про асоціацію з ЄС. Таку думку у своєму блозі висловив директор Українського центру соціальної аналітики Євген Філіндаш.

«Опозиція несе рівну з владою відповідальність за провал європейської інтеграції і не підписання угоди про асоціацію з ЄС. Я розумію, чому влада хоче поставити питання підписання на паузу - для них ціна питання надто висока. Але частина провини лежить на опозиції. Вони загралися в місію "звільнимо Юлю". Хіба для когось є секретом, що емісари Тимошенко негласно вмовляли всіляких європейських політиків поставити успішність вільнюського саміту в залежність від вирішення "питання Тимошенко"? І їм це вдалося. Вони загралися в місію «звільнимо Юлю», - зазначив політолог.

У зв'язку з цим, він констатував, що емісари Тимошенко негласно вмовляли всіляких європейських політиків поставити успішність вільнюського саміту в залежність від рішення «питання Тимошенко». На його думку, опозиції це вдалося.

Тим часом, Філіндаш висловив сумнів, що опозиція зможе виправдатися перед власними виборцями за можливий провал на Вільнюському саміті. «Що скаже своєму виборцю опозиція? Що влада вкрала у них мрію - стати ближче до Європи. Чи повірить у це мешканець Львова та Луцька? Скоріше ні. Адже вони бачили, що підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом було можливо, якби опозиція пішла на компроміс і не пов'язувала євроінтеграцію з питанням Тимошенко. Вважаю, що західноукраїнський виборець має право закликати до відповіді "своїх" політиків: чому вони проміняли європерспективу на свободу одного , нехай і дорогого для них людини?», - підкреслив він.

Також, на думку експерта, шанси Тимошенко виїхати в «Шаріте» розтанули в той день, коли Арсеній Яценюк відкликав свій законопроект про лікування ув'язнених за кордоном.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся