Шальке - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

Шальке - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи Фото: Шальке - Шахтар

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція матчу "Шальке" - "Шахтар" розпочнеться РБК-Україна в 19:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Україна".

"Шахтар" спробує після домашньої нічиї забити у ворота "Щальке" і пробитися в 1/8 фіналу Ліги Європи.

"Шальке" - "Шахтар" 0-2
Гол: Марлос, 27, Феррейра, 62
25 лютого, 20:00

Гельзенкірхен, "Арена АуфШальке"
Шальке: Ферманн, Жуніор, Матіп, Нойштедтер, Колашинац, Гайс, Горетцка, Сані, Беланда, Шепф, Хунтелаар
Шахтар: П'ятов, Срна, Кривцов, Ракицький, Ісмаілі, Малишев, Степаненко, Коваленко, Тайсон, Марлос, Феррейра

Свисток - Шахтар в 1/8 фіналу!

88 хв. Бурячук виходить замість Феррейри

80 хв. Едуардо вийшов замість Тайсона.

77 хв. ГОЛ!!! Тайсон протягнув м'яч через все поле, віддав Коваленка, який потужним ударом увігнав м'яч у ворота!

73 хв. Нем виходить замість Марлоса. Дякуємо, тобі за гол.

71 хв. Шальке все ніяк не може придумати, як підібратися до воріт П'ятова.

62 хв. ГОЛ!!! Феррейра виграв верховий м'яч, скинув на Марлоса, Матіп помилився і Марлос спокійно прострілив на Факундо, який вже встиг відкритися і забити м'яч у ворота!

59 хв. Багато грає з м'ячем Шальке. Звісно, їм потрібно забивати.

57 хв. Сідні Сем з'явився на полі.

Шальке - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи53 хв. Марлос занадто завзято зображував пенальті.

52 хв. Наглувато грає Шахтар. Виходить у них заходити з м'ячем в чужу штрафну, але бити не вирішуються.

Шальке - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи46 хв. Аого змінює Колашаница.

Другий тайм

Перерва

Шальке - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи45+1 хв. Ді Санто змінив травмованого Горецки.

Шальке - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи43 хв. Тайсон збив Горецки в центрі.

42 хв. Намагається Шальке щось придумати на половині поля "Шахтаря", але поки нічого не виходить.

Шальке - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи35 хв. Горецки сфолив на Срні.

Шальке - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи32 хв. Степаненко грубо зіграв в центрі поля.

Шальке - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи27 хв. ГОЛ!!! Шикарна контратака Шахтаря завершилася пасом на Марлоса, який п'ятою переправив м'яч у ворота!

20 хв. Кілька разів у донеччан виходило вийти на відмінну позицію для пасу, але всі простріли накривають захисники.

14 хв. Колашинац прорвався лівим флангом, але його простріл заблокували.

9 хв. Ось, вже краще! Тайсон опинився на ударній позиції, але пробив несильно і Ферманн забрав м'яч.

5 хв. Ну й початок! Беланда смачно б'є, але П'ятов дістає удар!

3 хв. Штанга! Після удару зі штрафного м'яч потрапляє у стійку воріт!

Шальке - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи2 хв. Ну... Ісмаїлі відразу ж сідає на жовту картку.

Старт

На передматчевій прес-конференції тренери обох команд висловилися на тему майбутнього матчу.

"Нам потрібно показати гру на високому рівні. Вихідна ситуація для обох команд хороша: "Шахтарю" потрібно забивати, а нам не можна пропускати. У будь-якому випадку, нам потрібно забити більше, ніж заб'є "Шахтар". Буде складна гра", - сказав тренер "Шальке" Андре Брайтенрайтер.

"Все буде залежати від того, як побудує свою гру "Шальке". Ми постараємося адаптуватися і показати свої сильні сторони, використовувати свої моменти і добитися позитивного результату", - висловився тренер "Шахтаря" Мірча Луческу.

Matchday! Today Shakhtar will play their UEFA Europa League Last 32 second-leg match with FC Schalke 04.We came to...

Опубликовано FC SHAKHTAR 24 февраля 2016 г.

Перший матч між командами завершився тиждень тому нульовою нічиєю. Львівський матч дав зрозуміти, що у нинішнього "Шахтаря" проблеми є, і вони серйозні. Дуже відчувалася відсутність Фреда в центрі поля. Погано увійшов у гру Марлос, а його немає ким замінити.

Зараз склад "Шахтаря" дуже мало варіативний. І якщо "Шальке" зможе заграти впевненіше, ніж тиждень тому, "Шахтарю" не позаздриш. Тим не менш, якщо Луческу знайде ті слова, які зможуть наростити "гірникам" крила, у "Шахтар" завжди є шанси на загальну перемогу.

У цьому матчі не зіграє Кучер, який отримав вилучення у першій грі. Не зрозуміло стан Гладкого.

Головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу:

"Не думаю про тих, хто травмований, а тільки про тих, хто приїхав сюди і може готуватися до матчу. Ось з цими гравцями завтра ми постараємося показати гарний футбол і пройти далі. На такому рівні рахунок 0:0 - досить позитивний результат. Їм потрібно розкриватися, забивати. Хотілося б, щоб суддівство не вплинуло на результат. Якщо згадати всі результати з німецькими командами, то там було багато питань до арбітрів. Все буде залежати від того, як побудує свою гру "Шальке". Ми постараємося адаптуватися і показати свої сильні сторони, використовувати свої моменти і добитися позитивного результату".