Шахтар - Рома: онлайн трансляція (рахунок 2:1)

Шахтар - Рома: онлайн трансляція (рахунок 2:1) Фото: "Шахтар" - "Рома" (twitter.com/fcshakhtar)

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Шахтар - Рома. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на телеканалах "Україна" і "Футбол 2". Донецький "Шахтар" в Харкові приймає римську "Рому" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. На думку букмекерів, невелика перевага на боці "гірників".

21 лютого 21:45
Харків, ОСК "Металіст"

Стартові склади:

"Шахтар": Пятов, Бутко, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Марлос, Бернард, Тайсон, Феррейра.
Запасні: Шевченко, Ордець, Зубков, Петряк, Коваленко, Дентіньо, Патрік.

"Рома": Алісон, Флоренці, Манолас, Фасіо, Коларов, Де Россі, Найнгголан, Стротман, Перотті, Ундер, Джеко.
Запасні: Скорупський, Жесус, Перес, Герсон, Пеллегріні, Шик, Дефрель.

Матч завершено 2:1

90 + 3 хв. Лунає фінальний свисток.

90 + 1 хв. Тайсон і Перотті отримують по "гірчичнику".

90 хв. Арбітр додав 3 хв до основного часу.

83 хв. У команді "Роми" заміна: Наінгголан йде, Дефрель з'являється на полі

80 хв. Феррейра грубо збиває Де Россі. Перша жовта картка в матчі.

76 хв. Гості активно йдуть вперед, шукають простір і використовують обидва фланги.

72 хв. Подвійна заміна у римлян: Бруно Перес замість Алессандро Флоренці, Жерсон замість Дженгіза Ундер.

71 хв. "Шахтар," виходить вперед! Чудовий удар Фреда зі штрафного - м'яч від поперечини влітає в сітку!

65 хв. Наінгголан підлаштовувався під подачу Коларова і бив голово, але Пятов рятує ворота.

63 хв. Ще один фантастичний сейв воротаря "Роми" після удару Тайсона практично в дев'ятку з-за меж штрафного.

59 хв. Аліссон демонструє топ-клас, відбиваючи небезпечніший удар Марлоса з близької відстані.

58 хв. 35 124 уболівальників присутні на стадіоні, а на вулиці зараз -7!

52 хв. "Шахтар" зрівнює рахунок! Феррейра забиває гол - свій третій м'яч у цій Лізі чемпіонів!

48 хв. Атака "Шахтаря" через центр: Фред віддав Марлос, той знайшов лівіше Феррейру, а Факундо бив удальній кут - Алісон на місці.

- Ахахаха!

46 хв. Відновилась гра!

45 + 1 хв. Завершився перший тайм.

45 + 1 хв. Вимушена заміна. Кривцов невдало приземлявся після ігрового моменту і отримав, схоже, серйозну травму голеностопа. Його забирають з поля на носилках. Ордец виходить замість нього.

45 хв. Хвилина додана до основного часу.

41 хв. ГОООЛ! Дженгиз Юндер отримує пас від Джеко і реалізує вихід один на один. Ось так дебют в Лізі чемпіонів!

36 хв. Тепер Марлос намагається забити з-за меж штрафного, але удар вийшов неточним.

34 хв. Одна з небагатьох атак "Шахтаря" в останні хвилини завершується дальнім ударом Фреда, але неточним.

30 хв. "Рома" все більше тисне, але "Шахтар" вміє відмінно грати і на контратаках.

27 хв. Ісмаїлі виграв позицію у Юндера на подачі Перотті і грудьми скинув м'яч П'ятову.

25 хв. В останні хвилини у "Роми" дуже якісно працюють фланги.

24 хв. Пятов забирає м'яч в рукавички після потужного удару від Джеко!

20 хв. Манолас випереджає Кривцова і без перешкод з дуже зручної позиції пробиває головою - на щастя для господарів, м'яч йде повз.

15 хв. Третина тайму позаду: команди відповідають атакою на атаку, м'яч практично не затримується в центрі поля.

9 хв. Тренери обох команд знаходяться у самій бровки. Наставники розташовуються максимально близько до футболістів.

7 хв. Дуже небезпечний момент був у "Роми"! Пятов рятує ворота після подачі кутового від Коларова і удару Джеко з шести метрів!

5 хв. Супершанс і відповідь "Роми": подача Юндера на Перотті - Бутко головою вибив м'яч на корнер.

4 хв. А ось і перша атака! Ісмаїлі підключився по флангу і прострілив на дальню штангу, але Феррейра не зміг замкнути передачу.

3 хв. Італійці активно почали матч. Захисна лінія "Роми" діє дуже високо.

1 хв. Стартовий свисток. Поїхали! "Шахтар" розпочинає з центра поля.

- На стадіоні затишшя перед бурею..

- У Харкові вечоріє і з кожною хвилиною стає холодніше.

- "Холод нас не зупинить", - стверджує Франческо Тотті, який спостерігав вчора зі спортивним директором "Роми" Мончі за передматчевим тренуванням гостей.

- У Харкові з самого ранку яскраво світить сонце, але морозна погода зберігається.

- Підтримайте український клуб!

- Форма команд на сьогоднішній матч.

"Рома" посіла перше місце в групі C Ліги чемпіонів з "Челсі", "Атлетіко" і "Карабахом", здобувши три перемоги і двічі завершивши поєдинки внічию. Донеччани в цьому сезоні виграли всі три домашні поєдинки Ліги чемпіонів групи G - "Наполі" (2:1), "Фейеноорд" (3:1) і переможця групи "Манчестер Сіті" (2:1), завдавши тому першої поразки в сезоні.

Суперники сходилися в Лізі чемпіонів чотири рази. В активі "Шахтаря" три перемоги, раз сильніше була "Рома". Різниця м'ячів: 7-6 на користь донеччан. На своєму полі "гірники" виграли обидва матчі із загальною різницею м'ячів 4-0.

"Шахтар" на стадії 1/8 фіналу програв два з трьох двоматчових протистоянь, поступившись дортмундській "Боруссії" (сезон 2012/13, 2:2 вдома і 0:3 на виїзді) і мюнхенській "Баварії" (2014/15, 0:0 вдома і 0:7 на виїзді). Єдину перемогу "гірники" здобули саме над "Ромою" навесні 2011 (3:2, 3:0).

Римляни не виходили до чвертьфіналу вже 10 років і програли три останніх двоматчових протистояння в 1/8 фіналу. У сезоні 2006/07 вони пройшли "Ліон" і "Реал" (2007/08), але потім зазнавали поразок від "Арсеналу" (2008/09), "Шахтаря" (2010/11) і "Реала" (2015/16 ).

Таким чином, "Шахтар" вдруге у своїй історії може пробитися в чвертьфінал Ліги чемпіонів. Сім років тому донеччанам вдалося це зробити саме в протистоянні з "Ромою". Проте, гірникам доведеться докласти максимум зусиль для того, щоб здолати римлян.

"Гірникам" важливо не пропустити в першій грі на "Металісті" і тоді рішення задачі виходу в наступний етап суттєво спроститься.