"Шахтар" потрапив у рейтинг кращих клубів Європи

"Шахтар" потрапив у рейтинг кращих клубів Європи Фото: ФК "Шахтар"

Донецький клуб зайняв 18 місце

Дослідницька компанія Gracenote склала рейтинг кращих футбольних клубів Європи, куди потрапив і представник України донецький "Шахтар". Про це повідомляється на сайті компанії.

Gracenote у своєму дослідженні використовує результати команд за останні 4 роки. Донецький "Шахтар" піднявся на 7 сходинок і зайняв 18 місце.

Лідером рейтингу став переможець Ліги Чемпіонів останніх двох років - мадридський "Реал". На другому місці їх головні суперники - "Барселона", на третьому - "Баварія", а на четвертому ще одні іспанці - "Атлетико". Примітно місце "Монако" - французи буквально увірвалися в рейтинг, піднявшись з 40 на 12 місце.

Відзначимо, що в цьому році "Шахтар" виграв чемпіонат і Кубок України, а в Лізі Європи пробився в 1/16 фіналу, де поступився "Сельти".

Нагадаємо, португальський наставник чемпіонів України Паулу Фонсека був визнаний кращим тренером української Прем'єр-ліги сезону 2016/17.