Шахтар - Манчестер Сіті: онлайн трансляція (рахунок 0:3)

Шахтар - Манчестер Сіті: онлайн трансляція (рахунок 0:3) Фото: "Шахтар" - "Манчестер Сіті" (shakhtar.com)

РБК-Україна проведе трансляцію поєдинку 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів

Шахтар - Манчестер Сіті. Трансляція поєдинку почнеться на РБК-Україна о 22:00, а дивитися можна на телеканалі "Футбол 1". "Шахтар" прийматиме "Манчестер Сіті" в третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Букмекери вважають фаворитами цього протистояння команду гостей.

23 жовтня 22:00
Харків, стадіон "Металіст"

Матч завершено 0:3

90+4 хв. Лунає фінальний свисток.

90 хв. "МанСіті" тримає м'яч на своїй половині і готовий до блискавичного переходу до чужого штрафного.

87 хв. Кривцов отримав жовту картку за грубу гру.

84 хв. Заключна заміна у "гірників": Дентіньо вийшов на поле замість Фернандо.

70 хв. Знову пропускають "гірники"! Бернарду Сілва забиває гол!

69 хв. Подвійна заміна: Нього йде, Болбат виходить на поле; Де Брюйне йдет, замість нього з'являється Бернарду Сілва.

66 хв. Мораес поборовся з Сільвою і вибив м'яч з-під ноги іспанця - фол Жуніора фіксує арбітр.

62 хв. Перша заміна у "Шахтаря": замість Віктора Коваленко на поле вийшов Алан Патрік.

56 хв. Коваленко заробив штрафний, Ракицький подав - тепер Стоунз на ближньому куті воротарського виграв повітря.

49 хв. Жезуш на швидкості рветься до воріт Пятова, входить в штрафну і пасує низом на Сільву. Іспанець б'є з лівої у дальній кут. Ісмаїлі в підкаті вибиває м'яч на кутовий.

45+1 хв. Завершився перший тайм.

40 хв. Ракицький виконав подачу кутового, але Матвієнко, перебуваючи на дальній штанзі, не зміг замкнути цю подачу.

37 хв. Сільва адресував м'яч на край штрафного Стерлінгу - Матвієнко прочитав задум Рахіма і відібрав.

35 хв. Гол - 0:2. Емерік Ляпорт після корнера пригнувся і головою підрізав м'яч у правий верхній кут воріт.

34 хв. Менді прийняв м'яч на самоті, поліпшив позицію і пальнув з 20 метрів - Пятов перевів на кутовий.

33 хв. Хороший розіграш "оранжево-чорних" за участю Ісмаїлі, Мораеса і Коваленко - англійці розібралися.

30 хв. ГОЛ! Шалений тиск на ворота "Шахтаря" завершилося голом Сільви.

14 хв. Відмінно працює лівий фланг гостей - "гірники" відбиваються. "Манчестер Сіті" не дозволяє "Шахтарю" навіть проходити центр поля з м'ячем.

8 хв. "Шахтар" намагається встояти під тотальним тиском суперника.

6 хв. Атака "городян" - м'яч з рикошетом від Ракицького виявився в руках Пятова.

3 хв. Давид Сільва потрапляє в поперечину воріт Пятова.

1 хв. Матч розпочався. Футболісти "МанСіті" з перших хвилин понеслися в атаку.

- Стартові склади:

"Шахтар": Пятов - Матвієнко, Ракицький, Кривцов, Ісмаїлі - Майкон, Степаненко (к) - Нем, Коваленко, Фернандо - Мораєс
Запасні: Олексій Шевченко, Бутко, Хочолава, Дентінью, Патрік, Болбат, Кайоде

"Манчестер Сіті": Едерсон - Стоунз, Отаменді, Ляпорт, Менді - Фернандінью - Де Брюйне, Давід Сілва (к) - Марез, Жезус, Стерлінг
Запасні: Муріч, Вокер, Компані, Бернарду Сілва, Агуеро, Сане, Фоден

"Шахтар" спробує повторити успіх минулого року і знову перемогти "Манчестер Сіті" в домашньому матчі групового етапу Ліги чемпіонів. Тоді ж вперше і перетнулися шляхи суперників. Команди зіграли по два матчі, де кожен з клубів здобув перемогу на своєму полі.

Зараз команда Паулу Фонсека займає третє місце в групі F, зігравши внічию дві перші зустрічі. На очко більше у "Сіті", який один матч програв і один виграв.

Обидва стартові матчі в групі "Шахтар" завершив з рахунком 2:2. У зустрічі першого туру з "Гоффенхаймом" він відіграв два м'ячі на своєму полі, а потім, навпаки, втратив перевагу в два голи на полі "Ліона". У першому турі "Сіті" зазнав удома несподіваної поразки від "Ліона" (1:2), зате в наступній зустрічі з тим же рахунком обіграв "Хоффенхайм".