Шахтар - Коньяспор: онлайн-трансляція

Шахтар - Коньяспор: онлайн-трансляція Фото: Шахтар - Коньяспор, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

"Шахтар" - "Коньяспор" - онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Коньяспор" розпочнеться на РБК-Україна в 19:30, а дивитися футбол можна на каналі "Україна". "Гірники" грою з турками продовжать свою переможну виступ у Лізі Європи.

24 листопада, 20:00
Львів," Арена-Львів"

Склади команд:

Шахтар: Шевченко, Кривцов, Ордець, Матвієнко, Срна, Коваленко, Малишев, Дентіньо, Бернард, Тайсон, Борячук.
Коньяспор: Кырынтылы, Фындыклы, Селім, Шахинер, Чамдалы, Мілошевіч, Мбамба, Хаджиахметович, Бардакджы, Послуг, Хору

Шахтар - Коньяспор, 4:0
Гол: Бардахчи, 10 (аг), Дентиньо, 36, Едуардо, 66, Бернард, 74

І все, фінальний свисток

84 хв. Байич виходить замість Хору.

80 хв. Замість Борячука вийшов Степаненко.

74 хв. ГОЛ! Бернард вийшов один на один по правому краю і красиво перекинув голкіпера!

66 хв. Срна навішує у штрафного і Едуардо впевнено пробиває головою.

63 хв. Сонмез вийшов замість Мілошевіча. А у Шахтаря з'являється Тайсона замість Едуардо.

52 хв. Меха забрав м'яч після удару Міхи з лінії штрафної.

46 хв. Танковський виходить замість Коваленко.

Перерва

37 хв. Бернард добре розібрався з м'ячем на лінії штрафного, після чого віддав під удар Дентіньо і той забив другий м'яч.

33 хв. Борячук б'є дуже неточно, вийшовши один на один.

28 хв. Коваленко грубо грає в центрі поля - жовта картка.

19 хв. Дентіньо намагався влучити по воротах здалеку, але це у нього не вийшло.

16 хв. Замість Чамдали виходить Меха.

10 хв. ГОЛ! Бернард навісив у штрафну і Бардахчи плечем відправляє м'яч у свої ворота.

9 хв. Добре давав Срна в штрафну, де Борячук зумів прийняти м'яч, але не зміг пробити.

Почався матч

Перед п'ятим матчем "Шахтар" впевнено посідає перше місце у своїй групі, вигравши всі матчі.

1. Шахтар - 12 очок
2. Брага - 5 очок
3. Гент - 4 очки
4. Коньяспор - 1 очко

Під час першого матчу між командами, який проходив у Коньї, "Шахтар" зміг перемогти, забивши лише у другому таймі зусиллями Феррейри. Після цього "гірники" впевнено впоралися з "Брагою" і двічі з "Гентом", що й забезпечило їм участь в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Але оформлення виходу в єврокубкову весну не означає, що донеччани будуть грати з атусайдром групи "абияк". Для "гірників" зараз важливо показувати себ і всьому світові, що вони залишаються командою високого рівня і їх рівень - це Ліга Чемпіонів, а не Ліга Європи.

Нападник "Шахтаря" Факундо Феррейра:

"Думаю, нас чекає не менш складний поєдинок, ніж у Туреччині. Але ми віримо в наші сили, тому налаштовуємося тільки на позитивний результат. Можу сказати, що "Шахтар" буде битися в кожній грі тільки за перемогу".