"Шахтар" і "Динамо" зіграли внічию в матчі, який нічого не вирішує

"Шахтар" і "Динамо" зіграли внічию в матчі, який нічого не вирішує Фото: "Шахтар" - "Динамо" (facebook.com/fcdynamoua)

Лідери українського футболу сильнішого не виявили

"Шахтар" і "Динамо" не виявили сильнішого в рамках центрального матчу 30 туру УПЛ. Поєдинок в Харкові на ОСК "Металіст" завершився внічию - 1:1.

На гол динамівця Віктора Циганкова відповів бразильський легіонер донеччан Тете. Капітан "Динамо" реалізував пенальті на 36 хвилині гри. "Гірники" зрівняли рахунок на 50 хвилині.

Варто зазначити, що матч пройшов з величезною кількістю жовтих карток і двома вилученнями.

Результативна нічия жодним чином не могла вплинути на турнірну ситуацію. Оскільки золоті медалі підопічні Паулу Фонсека забезпечили собі достроково.

Таким чином, принципові суперники знову не змогли виявити переможця. В попередній зустрічі у рамках чемпіонату України "Динамо" і "Шахтар" голів на НСК "Олімпійський" так і не забили.