Шахтар - Динамо: онлайн-трансляція матчу за Суперкубок України (рахунок 1:3)

Шахтар - Динамо: онлайн-трансляція матчу за Суперкубок України (рахунок 1:3) Фото: "Динамо" і "Шахтар" у матчі за Суперкубок-2019 (shakhtar.com)

РБК-Україна проведе текстову трансляцію гри за перший трофей сезону

Донецький "Шахтар" і київське "Динамо" визначать володаря першого у новому сезоні трофея - Суперкубка України. Трансляція розпочнеться на РБК-Україна о 21:00, а дивитися матч можна на телеканалах "Футбол 1" та ТРК "України". Через карантинні заходи поєдинок відбудеться без глядачів.

Матч завершено 1:3

90 хв. До ігрового часу другого тайму компенсовано п'ять хвилин.

83 хв. ГОООООООЛ! Фран Соль точно пробив головою під штангу!

82 хв. Ще заміна у "Динамо": Лєднєв замість Буяльського.

74 хв. Заміна у "Динамо": Андрієвський замість де Пени.

77 хв. Гострий простріл Соломона - ніхто не зумів замкнути в штрафний.

70 хв. Головний тренер збірної України Андрій Шевченко присутній на грі.

69 хв. Каштру йде ва-банк! Замість центрального захисника Бондаря запускає Коноплянку.

68 хв. Атака "Шахтаря"! Мораес в падінні проштовхнув м'яч у штрафну "Динамо" на Тайсона - Бущан зловив.

61 хв. Команди проводять заміни. У "Динамо" вийде Соль замість Супряги, "Шахтар" замінить Тете на Манора Соломона.

59 хв. Караваєв отримує попередження за фол на Тете.

54 хв. Тете пробив з гострого кута, але м'яч пройшов над каркасом воріт.

50 хв. На старті другого тайму, як і на початку першого, максимально активно ідуть у свої атаки "гірники".

49 хв. Першу жовту картку у грі отримує Шапаренко за фол проти Степаненка.

46 хв. Розпочався другий тайм із заміни у "Шахтаря": Марлос замість Маркоса Антоніо.

45 хв. Після перерви продовжимо слідкувати за одним з головних протистоянь в українському футболі.

41 хв. Тепер сам Тете наважується на удар з лінії штрафного, але м'яч влучає у поперечину.

37 хв. Відіграє "Шахтар" один м'яч. Мораес після навісу від Тете точно пробив головою в ворота свого колишнього клубу.

36 хв. Слизький газон і слизький м'яч зумовлюють брак під час передач.

31 хв. ГОООООООООЛ! Родрігес збільшує перевагу "Динамо".

25 хв. Мораес не влучає по м'ячу після навісу з кутового прапора.

23 хв. Щільний злива зараз поливає поле.

20 хв. ГООООООООЛ! Де Пена ударом головою з кількох метрів вразив ворота "гірників"!

18 хв. "Динамо" володіє м'ячем. Вже було кілька спроб атакувати ворота П'ятова.

16 хв. Дощило у Києві протягом дня, дощило ввечері і ось знову.

11 хв. Заспокоїлася трохи гра.

7 хв. Зовсім поки не виходять атаки у "біло-синіх".

5 хв. А ось динамівці поки не провели жодної позиційної атаки.

1 хв. І відразу "Шахтар" пішов в атаку. Додо ввірвався до штрафного майданчика "Динамо" і пробивав, але м'яч влучив у Сидорчука. "Гірники" намагалися переконати Віталія Романова, що м'яч потрапив у руку, однак як засвідчили повтори - у стегно.

1 хв. Головний суддя Віталій Романов дав старт матчу!

20:59 Лунає національний Гімн України.

20:57 Мірча Луческу та Луїш Каштру тепло поспілкувалися перед грою.

20:55 Команди також виходять!

20:52 На поле виносять прапори з емблемами усіх учасників Прем'єр-ліги сезону 2020/21.

20:40 "Шахтар" і "Динамо" зараз йдуть впритул одне до одного за кількістю трофеїв у своїй історії. Сьогодні один з суперників вийде вперед за перемогами у Суперкубку України. Поки у суперників повний паритет - по 8. Минулого року сильнішими були кияни.

20:20 Суперкубок України вперше відбудеться в Києві на НСК "Олімпійський". Арена вже чекає на битву.

20:10 Представляємо до вашої уваги стартові склади команд:

"Шахтар": Пятов, Додо, Кривцов, Бондар, Матвієнко, Степаненко, Маркос Антоніо, Алан Патрік, Тайсон, Тете, Мораес
Запасні: Трубін, Болбат, Хочолава, Марлос, Соломон, Коноплянка, Майкон, Фернандо, Коваленко

"Динамо": Бущан, Тимчик, Кендзьора, Сирота, Караваєв, Сидорчук, Буяльський, де Пена, Шапаренко, Родрігес, Супряга
Запасні: Бойко, Вівчаренко, Забарний, Цітаішвілі, Циганков, Ледньов, Андрієвський, Дуелунд, Сіль

20:00 Уже відомі форми, в яких команди вийдуть на поле. Суперники зіграють в своїх основних комплектах: "Шахтар" - в помаранчевих футболках і чорних шортах, а "Динамо" - в новому білому основному комплекті форми з горизонтальними синіми смугами.