Шахтар - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 0:1)

Шахтар - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 0:1) Фото: "Шахтар" - "Динамо"

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію матча УПЛ

Шахтар - Динамо. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 19:30, а дивитися матч можна на каналі Футбол 1. Донецький "Шахтар" прийме київське "Динамо" у Харкові в рамках 2 туру української Прем'єр-ліги. На думку букмекерів, фаворитом матчу є донецький клуб.

22 липня, 19:30
Харків, стадіон "Металіст"

Стартові склади команд:

Шахтар: Пятов, Срна, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Алан Патрік, Бернард, Марлос, Тайсон, Феррейра.

Запасні: Шевченко, Бутко, Хочoлава, Коваленко, Дентіньо, Петряк, Бланко Лещук.

Динамо: Коваль, Морозюк, Хачеріді, Віда, Кадар, Шепелев, Сидорчук, Гармаш, Ярмоленко, Гонсалес, Мбокані.

Запасні: Рудько, Корзун, Буяльський, Гусєв, Бесєдін, Кендзьора, Циганков.

Матч завершено: "Шахтар" 0-1 "Динамо"

90 хв. П'ять хвилин компенсував арбітр.

89 хв. Жовту отримує Корзун за зрив атаки "Шахтаря".

86 хв. Заміна у "Шахтаря": Алана Патріка поміняв Бланко-Лещук.

84 хв. Жовта картка для Сидорчука за блокування Тайсона, який хотів швидко розіграти штрафний. І таку ж жовту отримує Гармаш вже за розмови.

79 хв. Пішли заміни. "Динамо": Мбокані поміняв Бесєдін та Гармаша поміняв Корзун. Друга заміна у "гірників": Дентіньо поміняв Бернарда.

71 хв. А ось і заміна у "Динамо": Гонсалеса поміняв Циганков.

65 хв. Заміна: Коваленко виходить замість Степаненко.

63 хв. Перекладина!!! Тайсон після пасу Патрика майстерно прокинув м'яч собі на хід і потужно пробив з правої.

57 хв. Морозюк робить навіс - Пятов вибив м'яч кулаками, а Гонсалес з двадцяти п'яти метрів пробив в поперечину!!!

53 хв. Перша жовта картка в поєдинку. Гонсалес намагався затримати Марлоса, за що і був попереджений.

46 хв. ГОООЛ! "Динамо" відразу відкриває рахунок. Гармаш навісив на Мбокані, який ударом головою відправив м'яч у ворота П'ятова.

45 хв. Свисток на перерву, нічого не додав арбітр. Без забитих м'ячів у першій половині.

41 хв. Ще момент! Срна скинув м'яч головою під удар Феррейрі, але з сильним ударом Факундо впорався Коваль.

37 хв. Виду порушив правила на Тайсона недалеко від штрафного майданчика. Бернард взявся пробивати, але влучив у стінку.

35 хв. Срна втратив м'яч, але Кривцов в самовідданому підкаті підстрахував партнерів і заблокував удар Гармаша.

32 хв. Знову небезпечно! Ракицького б'є зі штрафного і м'яч пролітає над самою поперечиною.

27 хв. Добре виглядає "Динамо", "гірники" потрібно буде посилено попрацювати, щоб забити.

24 хв. Небезпечно! Але Коваль на місці! Бернард увійшов в штрафну і з лівої пробив, але Коваль накрив м'яч.

22 хв. Гонсалес відкривався в лінії атаки - Срна головою скинув м'яч П'ятову.

16 хв. Гармаш виштовхнув Ісмаїлі за лицьову. Кутовий.

12 хв. Марлос пробив з двадцяти трьох метрів - Шепелєв і Гармаш перекрили траєкторію.

5 хв. Удар Ярмоленко з шістнадцяти метрів - Степаненко підставив голову, м'яч пішов на кутовий.

3 хв. "Динамо" заробляє право на кутовий, після подачі якого Мбокані підібрав м'яч і завдав неточного удару в падінні.

1 хв. І ми починаємо!

- На матчі буде задіяно майже дві тисячі правоохоронців. За порядком на стадіоні "Металіст" будуть стежити співробітники поліції, військовослужбовці Нацгвардії і курсанти вищих навчальних закладів.

- "Динамо" також вже у Харкові. Команда прибула на матч у новому комплекті екіпіровки.

- "Шахтар" напередодні ввечері прибув до Харкова на матч з "Динамо" - Фонсека взяв тільки 18 гравців.

воротарі: Андрій П'ятов, Микита Шевченко;
захисники: Даріо Срна, Богдан Бутко, Ісмаїлі, Сергій Кривцов, Ярослав Ракицький, Давид Хочолава;
півзахисники: Тарас Степаненко, Алан Патрік, Віктор Коваленко, Дентіньо, Тайсон, Марлос, Бернард, Іван Петряк;
нападники: Густаво Бланко Лещук, Факундо Феррейра.

"Українське класичне" протистояння стане 54 для "Шахтаря" і "Динамо" в рамках чемпіонату України.

Наразі статистика двох грандів вітчизняного футболу в Прем'єр-лізі виглядає наступним чином: 53 матчі, 20 перемог "Динамо", 14 нічиїх, 19 перемог "Шахтаря", різниця м'ячів - 70:66 на користь київського клубу.

Програвши донецькому клубу в матчі за Суперкубок України (0: 2), кияни в першому турі чемпіонату здобули перемогу над одеським "Чорноморцем" з рахунком 2: 1. "Динамо" пропустив першими вже на 13 хвилині, але ще до перерви "біло-сині" переломили хід зустрічі завдяки м'ячам Володимира Шепелєва та Андрія Ярмоленка.

Команда не має кадрових втрат. Головний тренер "біло-синіх" не може лише розраховувати в чемпіонаті на дискваліфікованого Жуніора Мораеса. Очікується, що шанс проявити себе може отримати і новачок киян поляк Томаш Кедзюра.

Донецький клуб у стартовому турі нового сезону Прем'єр-ліги в гостях без проблем впорався з полтавською "Ворсклою" (3: 0). Рахунок "гірники" відкрили на 27 хвилині, потім на 66 хвилині збільшили перевагу в рахунку і під кінець матчу встановили остаточний рахунок.

Відбувши дискваліфікацію, "оранжево-чорним" знову готовий допомогти Тарас Степаненко. При цьому центральний матч туру точно пропустить травмований Максим Малишев, а який отримав пошкодження в грі з "Ворсклою" Іван Ордець поки працює за індивідуальною програмою. Тайсон, який пропустив матч першого туру через пошкодження, провів відкрите тренування команди разом з усіма футболістами, але його участь в поєдинках з киян під питанням.

Майбутня особиста зустріч є для суперників однією з принципових в сезоні. Вболіваємо за красивий і насичений голами футбол!