Шахтар - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 2:1)

Шахтар - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 2:1) Шахтар - Динамо

РБК-Україна проведе трансляцію центрального поєдинку 14 туру УПЛ

Шахтар - Динамо. Трансляція поєдинку почнеться на РБК-Україна о 17:00, а дивитися матч можна на каналі "Футбол 2". Лідери українського футболу донецький "Шахтар" і київське "Динамо" зіграють у центральному матчі 14 туру УПЛ. На думку букмекерів, фаворитом даного протистояння є "гірники".

3 листопада 17:00
Харків, стадіон "Металіст"

Матч завершено 2:1

90+5 хв. Фінальний свисток!

90+5 хв. Коваленко отримав жовту картку за зайві святкування забитого м'яча.

90+5 хв. ГООООООЛ "Динамо" у меншості пропускає від "Шахтаря" в компенсований час.

90+4 хв. Заміна у "Динамо": пішов з поля Шапаренко, вийшов Морозюк.

90+3 хв. Жовта картка і для Сергія Кривцова.

90+3 хв. Вербич також отримав жовту картку за підсумками конфліктного епізоду після видалення Кендзьора.

90+2 хв. Кендзера отримує другу жовту картку за гру рукою і залишає поле.

84 хв. Ще одна заміна від "Динамо": замість Віталія Буяльського у гру вступив Денис Гармаш.

83 хв. Далекий удар Бурди - також неточно пробив.

81 хв. Навіс Коваленко від протилежного прапорця - Бурда вибив головою, на підборі з ударом Тайсон - дуже неточно.

78 хв. Заміна у обох команд: у "гірників" Віктор Коваленко замінив Алана Патріка, у "біло-синіх" замість травмованого Володимира Шепелєва на поле вийшов Че Че.

78 хв. Кендзера отримав жовту картку за фол проти Тайсона поблизу від центру поля.

74 хв. Миколенко почав атаку "Динамо" і віддавав низом на Сідклея, але Матвієнко зіграв на випередження.

66 хв. Денис Бойко кулаками вибив м'яч після потужного удару Майкона.

64 хв. Миколенко отримав жовту картку за фол проти Мораеса в центрі поля.

63 хв. Тут міг би бути гол, якби не офсайд!!! Циганков після подачі зліва відправив м'яч у сітку воріт "Шахтаря", але суддя відмінив положення поза грою. Рахунок залишається незмінним.

60 хв. Жуніор Мораес заробив "гірчичник".

59 хв. Заміна у складі "Шахтаря": замість Ярослава Ракицького у гру вступив Микола Матвієнко.

54 хв. ГОООООООЛ! "Шахтар" відігрується! Мораес зрівнює рахунок у матчі

47 хв. Вербич виходив на ударну позицію, але не зумів розпорядитися м'ячем - Пятов забрав.

46 хв. Старт другого тайму. Заміна у складі донецького "Шахтаря": замість Дентіньо на поле вийшов Тайсон. Болбат перемістився на правий фланг.

45+3 хв. Свисток на перерву.

45+2 хв. Потужний удар Циганкова зі стандарту - невлучно.

45+1 хв. Ракицький отримав жовту картку за грубий фол проти Вербича на лівому фланзі атаки "Динамо".

44 хв. ГОООООООЛ! "Динамо" відкриває рахунок зусиллями Миколи Шапаренка! Це його перший м'яч у нинішньому чемпіонаті України!

33 хв. Швидка контратака "Динамо": Вербич пробіг із м'ячем на правому фланзі та пробив по воротах "Шахтаря" - невлучно.

28 хв. Степаненко отримав жовту картку за порушення правил проти Шапаренка.

23 хв. І одразу контрвипад "Шахтаря", але повз ворота пробив Алан Патрік.

21 хв. Супермоментище створює "Динамо": Миколинко пасує на Піваріча, той на Сідклея, офсайду нема! Потім простріл на Вербича, який не дотягнувся до м'яча!

16 хв. Ісмаїлі міг забивати після пасу Мораеса від лицьової, але не влучив по м'ячу!

15 хв. Степаненко закинув м'яч у чужу штрафну, а там Мораес впав на газон в боротьбі з Миколенко, але арбітр пенальті не поставив.

9 хв. Кияни вибігали в контратаку: пас на Шапаренко - Бутко страхує лівий фланг і вибиває в аут.

7 хв. Небезпечний закид був виконаний на Мораеса в штрафну "Динамо", але вчасно вийшов з воріт Бойко.

3 хв. "Шахтар" бере м'яч під контроль і проводить довгу позиційну атаку, але футболісти "біло-синіх" впевнено вибили.

1 хв. Звучить стартовий свисток, поїхали!

- Стартові склади:

"Шахтар": Пятов - Бутко, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко (к), Майкон - Патрік, Болбат, Дентінью - Мораєс
Запасні: Шевченко, Хочолава, Матвієнко, Тайсон, Веллінгтон Нем, Коваленко, Тотовицький

"Динамо": Бойко - Кендзьора, Миколенко, Бурда, Піваріч - Шепелєв, Буяльський - Циганков, Шапаренко, Сідклей - Вербіч
Запасні: Бущан, Шабанов, Морозюк, Че Че, Сидорчук, Гармаш, Супряга

Цей матч може істотно вплинути на хід чемпіонської гонки в українській Прем'єр-лізі: великий відрив або відродження інтриги. У турнірній таблиці донецький клуб випереджає киян на 5 очок і очолює чемпіонську гонку. У попередньому турі "Шахтар" впевнено здолав "Арсенал-Київ" (0:3). "Динамо" ж, навпаки, здивували сенсаційною поразкою від ФК "Львів" на своєму полі (0:1).

Попередня зустріч команд в чемпіонаті України відбулася в першому колі, коли "Динамо" на НСК "Олімпійський" перемогло з рахунком 1:0. Вирішальним виявився точний удар Вербича головою після подачі Циганкова зі стандарту на 65 хвилині.

Всього історія зустрічей команд нараховує 58 поєдинків: 19 перемог "Шахтаря", 24 - "Динамо", 15 нічиїх. Сумарна різниця м'ячів: 67-75. На своєму полі "оранжево-чорні" взяли верх 11 разів при 9 світових і 8 поразках. Голи: 36-29 на користь "гірників".