ua en ru

Севрук: низку кримінальних справ за фактом липневої стрільбі в Мукачево передали в суд

Севрук: низку кримінальних справ за фактом липневої стрільбі в Мукачево передали в суд Фото: Севрук заявив, що низку кримінальних справ за фактом липневої стрільбі в Мукачево передали в суд

За його словами, кримінальні справи стосуються лише факту зіткнення із застосуванням зброї, де були постраждалі

Низка кримінальних проваджень по стрільбі в Мукачево 11 липня 2015 року між представниками "Правого сектору" і людьми з оточення народного депутата Михайла Ланьо направлена в суд. Про це заявив виконуючий обов'язки генерального прокурора України Юрій Севрук в ефірі телеканалу "112".

"Результати є, окремі кримінальні провадження вже направлені до суду. Розслідувався конкретний факт: зіткнення із застосуванням зброї, де були постраждалі. Контрабанда в даний час у нас не є кримінальною карою. Це питання вирішувалося, але воно залишається на цьому рівні. Ми можемо розслідувати, якщо митники не приймають своїх заходів і не заважають здійснювати контрабанду. Якщо такі факти виявляються, безумовно, реагуємо", - заявив він.


Нагадаємо, в результаті липневого збройного зіткнення в Мукачево загинули два представника "Правого сектору", восьмеро було поранено. П'ятеро спецназівців і один водій отримали вогнепальні поранення.