ua en ru

Срібло сьогодні перший раз за чотири сесії дорожчає і підбирається до цінової позначки 22 дол./унція

11:29 25.09.2013 Ср
1 мин

Срібло сьогодні перший раз за чотири сесії дорожчає і підбирається до цінової позначки 22 дол./унція. На поточний час активний ф'ючерс на срібло (грудень) торгується в діапазоні 21,665-21,905 дол./унція. Ціна останньої угоди зі сріблом становить 21,720 дол./унція, що на 0,6% вище ціни закриття попереднього торгового дня, яка за підсумками торгів 24 вересня на Товарній біржі Нью-Йорка COMEX склала 21,586 дол./унція.

Срібло на COMEX сьогодні дорожчає через його технічні закіпівлі, обумовлені завершенням фіксації прибутку, в результаті чого сформувалися привабливі умови для відкриття довгих позицій. За попередні три торгові дні (24, 23 і 20 вересня) офіційна ціна срібла на COMEX впала на 1,706 дол./унція (-7,4%), забезпечивши на сьогодні премію для його закупівель.

Судячи зі всього, сьогодні і в найближчі дні цінова динаміка котирувань срібла на COMEX буде обмежена рівнем підтримки 21,500 дол./унція і рівнем опору 22,100 дол./унція, вважають експерти.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: