У Сербії на виборах президента перемагає прем’єр країни Вучич

У Сербії на виборах президента перемагає прем’єр країни Вучич
Фото: Олександр Вучич може стати новим президентом Сербії

Екзит-пол дає главі уряду Сербії 58% голосів виборців

Прем'єр-міністр Сербії Олександр Вучич перемагає на виборах президента країни з результатом 58%. Про це свідчать дані екзит-полу, передає Reuters.

Зазначено, що на другому місці перебуває колишній омбудсмен Сербії Сашко Янкович із 14%.

Як повідомляється, такі дані були отримані після обробки майже 40% бюлетенів. При цьому результати опитування ще будуть оновлюватися по мірі надходження нової інформації з виборчих дільниць.

Усього в президентських виборах у Сербії бере участь 11 кандидатів. Для перемоги в першому турі необхідно набрати більше половини голосів виборців, в іншому випадку через два тижні відбудеться другий тур за участю двох найпопулярніших кандидатів.

Президент Сербії обирається строком на п'ять років. Чинний президент Томіслав Ніколіч, який має право на другий мандат, не бере участь у виборах через втрату підтримки правлячої Сербської прогресивної партії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Сербії сьогодні, 2 квітня 2017 року, проходять президентські вибори, в боротьбі за посаду бере участь 11 кандидатів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся