Сенат США вніс технічні правки у законопроект про санкції проти РФ

НовиниПолітика    30.06.2017 - 05:23
Фото: Сенат США (tweeter.com/UKRintheUSA)
Фото: Сенат США (tweeter.com/UKRintheUSA)

Тепер верхня палата може затвердити законопроект без процедури голосування

Сенат США вніс "технічні поправки в законопроект, який запроваджує нові санкції проти Росії. Про це заявив голова Комітету з міжнародних справ Боб Коркер, передає "Голос Амеркии".

За словами Коркера, ці "невеликі зміни" не змінюють суть документа, але дозволять верхній палаті затвердити законопроект, не вдаючись до процедури голосування.

Він також розповів, що сенатори прийшли "до єдиної думки" і виступають за негайне схвалення нового санкційного пакету. Коркер вважає, що законопроект про санкції проти РФ може бути затверджено до особистої зустрічі між президентами Трампом і Путіним, яка повинна пройти на наступному тижні в Німеччині.

Як повідомлялося раніше, Санет затвердив законопроект, що вводить нові санкції проти Росії та Ірану. Документ надає Конгресу право припиняти будь-які спроби скасувати або послабити санкції.

Однак лідери республіканців у Конгресі відмовилися розглядати законопроект, посилаючись на те, що в нинішньому вигляді цей документ порушує Конституцію США.

Так, спікер палати Пол Райан заявив, що сенатори, розглядаючи новий санкційний пакет, знехтували правилами, тому дакумент є недійсним.

Нагадаємо, Євросоюз офіційно продовжив санкції проти Росії.

On Top