Сенат США затвердив виділення 60,4 млрд дол. на ліквідацію наслідків "Сенді"

НовиниЕкономіка    29.12.2012 - 08:47

Сенат США затвердив законопроект про виділення 60,4 млрд дол. для відновлення інфраструктури та об'єктів, пошкоджених в результаті буревію "Сенді". Стихія пройшла по східному узбережжю США в кінці жовтня 2012 р.

В підтримку документу, внесеного на розгляд демократами, проголосував 61 сенатор, 33 законодавця висловилися проти, передає Associated Press. Проект закону спрямований на розгляд нижньої палати, де, за оцінками політологів, його шанси на проходження досить невизначені через можливу опозицію республіканців. Поряд з цим розгляд документа буде проходити в контексті наближення "фіскального обриву" і можливого секвестрування американської економіки, що також не буде стимулювати нижню палату законодавчих зборів до швидкого прийняття рішення про додаткові витрати, які ляжуть на плечі платників податків.

За оцінками страхових компаній, фінансові втрати від урагану "Сенді" поки перевершують лише збиток, який завдав ураган "Катріна", що повністю затопив м. Новий Орлеан у 2005 р. Згідно з даними, які представила влада США, Канади та країн Карибського басейну, жертвами "Сенді" стали щонайменше 185 осіб.

Читайте також: Втрати американського страховика AIG від урагану "Сенді" складуть 1,3 млрд дол

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top