Семерак уточнив суму коштів на придбання нових гібридних авто для Нацполіції

НовиниПолітика    21.09.2016 - 12:03
Фото: Остап Семерак
Фото: Остап Семерак

Міністр подякував японській стороні за співпрацю

Міністерство екології та природних ресурсів на доручення Кабінету міністрів України успішно провело переговори з японськими компаніями щодо можливості спрямування 956 млн гривень на придбання нових гібридних автомобілів для Національної поліції. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

"Мінприроди на доручення Кабміну успішно провело переговори з японськими компаніями щодо можливості спрямування 956 млн гривень на придбання автомобілів з гібридною силовою установкою у розмірі 100% від всього залишку коштів. Це гроші, які надійшли від японських приватних компаній за договорами в межах Кіотського протоколу", - розповів міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Семерак подякував японській стороні за співпрацю й відзначив, що нові гібридні автомобілі мають унікальні технічні характеристики і поєднують в собі бензиновий та два електромотори (сучасна технологія електрокара i-MiEV).

"Це автомобілі з гібридною установкою. Вони значно скорочують викиди парникових газів і є набагато безпечнішими для довкілля… Ми дякуємо представникам японських компаній за можливість використовувати на українських шляхах надсучасні екологічні авто", - підкреслив міністр.

Нагадаємо, раніше Семерак анонсував, що Національна поліція України планує закупити за Кіотським протоколом гібридні автомобілі на суму понад 900 млн гривень.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top