Семерак назвав промислові регіони з найвищим рівнем забруднення

НовиниЕкономіка    03.10.2016 - 16:19
Фото: Остап Семерак
Фото: Остап Семерак
Семерак уточнив суму коштів на придбання нових гібридних авто для Нацполіції Через 30 років почнуться незворотні зміни клімату, - Семерак

Найбільшої шкоди навколишньому середовищу завдають підприємства гірничо-металургійного комплексу та ТЕС

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак озвучив промислові регіони з найвищим рівнем забруднення, передає прес-служба Мінекології.

Так, за словами міністра, найбільшої шкоди навколишньому середовищу завдають підприємства гірничо-металургійного комплексу та теплоелектростанції.

"У нас є топ-100 і топ-10 підприємств-найбільших забруднювачів. Вони здебільшого локалізовані у певних регіонах. Це не лише південь України. Такі підприємства є і на Івано-Франківщині, і у Львівській області, і під Києвом - неподалік тих елітних дач, де живе багато заможних киян", - зазначив Семерак.

При цьому міністерство пропонує змінити застарілі підходи до вирішення проблеми із обліком шкідливих речовин, які викидають промислові підприємства в атмосферу.

"Система, яку ми пропонуємо, передбачає обов’язкове встановлення фільтрів та лічильників з вільним доступом до цієї інформації всіх українців та жорсткими правилами: якщо перебрав свої ліміти на викиди, то маєш платити. Тобто, наша позиція вже сформульована. Зараз маємо виписати та змінити законодавство", - пояснив голова Мінекології.

 Нагадаємо, Міністерство екології та природних ресурсів України з 16 вересня почало перевірку підприємств, в яких є ліцензії на ведення господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами.

Читайте в розділі

Уряд встановив критерії кредитування оборонних підприємств під держгарантії

Економіка України почне відновлюватися при 4-6% зростанні, - Асоціація банків

На опрацювання рішення вдвічі підвищити мінімальну зарплату у Кабміну пішло півроку

On Top