Секретаріат президента: Ситуація з водопостачанням в Києві – результат популізму київської влади у питаннях встановлення тарифів на послуги ЖКГ.

Керівник Головної служби соціально-економічного розвитку Роман Жуковський заявляє, що відключення гарячого водопостачання в Києві стало можливим внаслідок популізму київської влади у питаннях встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги. Про це повідомляє прес-служба глави держави. "Нерозуміння викликає той факт, що до такого значного за своїми наслідками кроку київська влада спровокувала утворенням заборгованості у 347 млн грн. Це при тому, що місто має найбільший бюджет у країні, обсяг доходів якого за 11 місяців склав 12,7 млрд грн, отримує спеціальну субвенцію на виконання функцій столиці, по якій з державного бюджету було перераховано понад 2,1 млрд грн", - зазначив він. Крім запитань, що виникають щодо спрямування наявного фінансового ресурсу, Р.Жуковський зазначив, що така ситуація стала можливою внаслідок популізму київської влади у питаннях встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги. За інформацією Міністерства з питань житлово-комунального господарства місто Київ серед міст України має одні з найгірших показників відшкодування діючими тарифами на житлово-комунальні послуги собівартості їх виробництва. Як наслідок, в Києві по базовому підприємству рівень відшкодування тарифом собівартості виробництва становить: - по теплопостачанню 52,6% проти 76,9% в цілому по Україні; - по водопостачанню - 68,7% проти 86,7% по Україні; - по водовідведенню - 52,3% проти 88,9 по Україні.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся