Секретаріат Київради не прийняв проект рішення про створення контрольної комісії з розслідування діяльності чиновників КМДА

Вівторок 09 квітня 2013 16:05

Секретаріат Київради повернув проект рішення про створення контрольної комісії Київради щодо розслідування діяльності посадових осіб департаменту економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Проектом рішення пропонувалося створити контрольну комісію Київради з розслідування діяльності департаменту економіки та інвестицій КМДА: "В результаті такої діяльності в бюджет Києва не надійшло близько 9 млрд грн від пайової участі забудовників у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста", - йдеться в проекті рішення .

Секретаріат КМДА, зі свого боку, повернув проект рішення, посилаючись на те що порушене питання стосується виключно органів прокуратури: "Повертає проект рішення, як такої, що не відповідає вимогам законодавства".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся