Сьогодні планується запуск Донецької фільтрувальної станції

НовиниНадзвичайні події    25.07.2017 - 08:48
Фото: Донецька фільтрувальна станція (voda.dn.ua)
Фото: Донецька фільтрувальна станція (voda.dn.ua)

Залишок води в резервуарі становить близько 3 тисяч кубометрів

Сьогодні в місті Авдіївка (Донецьк) планується запуск Донецької фільтрувальної станції. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"24 липня відновлено високовольтну лінію електропередач, яка забезпечує Донецьку фільтрувальну станцію, пошкоджену в результаті бойових дій 22 липня. Запуск роботи станції планується розпочати 25 липня. Залишок води в міському резервуарі становить близько 3 тисяч кубометрів", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вчора ремонтні бригади відновили лінію електропередач Донецької фільтрувальної станції, подача води в Авдіївку очікується вже завтра вранці.

Як відомо, 23 липня повідомлялося, що Донецька фільтрувальна станція знеструмлена, Авдіївка знову залишилася без водопостачання. Зокрема, знеструмлення об'єкта відбулося в результаті бойових дій. Донецька фільтрувальна станція централізовано забезпечує водою кілька прифронтових міст та інших населених пунктів. У самій Авдіївки без води залишилися близько 22 тис. жителів. Для централізованого водопостачання міста створили запас води в міському резервуарі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top