Вважаю, що Хацкевичу треба дати ще шанс, - Суркіс
Президент "Динамо" Ігор Суркіс заявив, що не має наміру звільняти головного тренера киян Олександра Хацкевича. Про це повідомляє dynamomania.com.
"Ми другий сезон поспіль не попадаємо в Лігу чемпіонів. В минулому році це можна було списати на те, що Хацкевич тільки прийняв команду. Зараз, знаючи мене, 5-6 років тому я б прибрав головного тренера. Але я бачу яку титанічну роботу проводить Хацкевич з молодими гравцями. Як йому важко прищепити їм футбол, в який він би хотів грати. Я вважаю, що йому треба дати ще шанс. Упевнений, що якщо команда почує його і мене, великі перемоги будуть не за горами", - сказав Суркіс.
Нагадаємо, головний тренер "Зорі" Юрій Вернидуб після вильоту з Ліги Європи від "Лейпцига" (2:3) заявив, що бажає залишити клуб. У зв'язку з наміром наставника з'явилися чутки про його можливе призначення головним тренером київського клубу. Однак після зустрічі з президентом клубу Євгеном Геллером наставник прийняв рішення залишитися.
Також після провального матчу з "Карпатами" (0:2), наставник "Динамо" Олександр Хацкевич натякнув на відставку, але пізніше спростував свої слова.