СБУ завершила ознайомлення Тимошенко зі справою щодо корпорації ЄЕСУ

НовиниПолітика    28.03.2012 - 14:57

На виконання рішення Київського районного суду м. Харкова слідчим відділом УСБУ в Харківській області 28 березня ц.р. завершено ознайомлення обвинуваченої Юлії Тимошенко та її захисників з матеріалами кримінальної справи № 2310. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Кримінальну справу за обвинуваченням Тимошенко в організації заволодіння та замаху на заволодіння чужим майном - державними коштами, шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення, організації ухилення від сплати податків корпорацією ЄЕСУ, що призвело до фактичного ненадходження до державного бюджету коштів; ухилення від сплати прибуткового податку з громадян, що спричинило тяжкі наслідки, з обвинувальним висновком після розгляду клопотань захисту буде направлено прокурору Харківської області для затвердження та скерування до суду.

Загальна сума завданих державі збитків незаконними діями Тимошенко, відповідно до матеріалів кримінальної справи, становить кілька десятків мільйонів гривень. Вчиненню зазначених дій передувало неповернення в державу валютної виручки від експорту металу корпорацією ЄЕСУ у сумі понад 160 млн дол.

Крім того, Тимошенко обвинувачується в тому, що, будучи президентом і фактичним власником корпорації ЄЕСУ, за попередньою змовою з колишнім прем'єр-міністром Павлом Лазаренком вчинила замах на розтрату коштів державного бюджету України в особливо великих розмірах шляхом покладення на КМУ зобов'язань корпорації ЄЕСУ перед Міністерством оборони РФ на суму 405,5 млн дол. та організувала ухилення від сплати податків на суму майже 10,7 млн грн. За цими фактами розслідування кримінальної справи триває.

Нагадаємо, захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Олександр Плахотнюк раніше заявив, що суд винесе вирок Тимошенко у справі ЄЕСУ до 15 травня.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top