ru ua

СБУ затримала за хабар мера Кам'янець-Подільського та чиновника міськради

Служба безпеки України викрила протиправну діяльність двох посадовців Кам'янець-Подільської мерії - міського голови та керуючого справами виконкому міської ради, які вимагали та отримали хабара у місцевих підприємців. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

У жовтні 2009 р. до мера міста звернулися власники приватного підприємства з проханням передати їм в оренду земельну ділянку площею 1,5 га для будівництва гаражів та СТО. Посприяти у виділенні землі та подальшому зменшенні орендної плати мер погодився за винагороду у розмірі 300 тис. грн. У разі несплати грошей чиновник погрожував виставити ділянку на аукціон та продати її.
20 вересня керуючий виконкому міськради у своєму службовому кабінеті під час отримання від підприємців останньої частини хабара у розмірі 60 тис. грн був затриманий співробітниками Служби безпеки України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу стосовно міського голови, який нині перебуває у лікарні.
20 вересня ц.р. прокуратура Хмельницької області за матеріалами СБУ стосовно мера та його спільника порушила кримінальну справу за ч.2 ст.368 (одержання хабара у великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище) та ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.