ru ua

СБУ затримала двох громадян України, які шпигували на користь РФ поблизу одного з військових об'єктів

Контррозвідка Служби безпеки України 8 липня 2014 р. викрила злочинну спробу російських спецслужб встановити у Харківській обл. пост радіорозвідки поблизу одного з військових об'єктів

Контррозвідка Служби безпеки України 8 липня 2014 р. викрила злочинну спробу російських спецслужб встановити у Харківській обл. пост радіорозвідки поблизу одного з військових об'єктів. Про це повідомила прес-служба СБУ.

Як повідомляється, іноземна спецслужба забезпечила двох завербованих нею громадян України шпигунською технікою та провела з ними інструктаж щодо її налаштування та використання.

СБУ затримала обох зловмисників, шпигунську спецтехніку вилучено.

СБУ затримала двох громадян України, які шпигували на користь РФ поблизу одного з військових об'єктівСБУ затримала двох громадян України, які шпигували на користь РФ поблизу одного з військових об'єктів

"Співробітники СБУ встановили, що один із затриманих раніше залучався російською спецслужбою для викрадення таємних відомостей про хід АТО, а також до вербування найманців для участі у бойових діях проти українських військових", - йдеться у повідомленні СБУ.