ua en ru

СБУ порушило справу проти самопроголошеного губернатора Донецької обл. Губарева за сепаратистські заклики

СБУ порушило справу проти самопроголошеного губернатора Донецької обл. Губарева за сепаратистські заклики.

Управління Служби безпеки України у Донецькій області відкрило кримінальне провадження проти самопроголошеного губернатора Павла Губарева за заклики до зміни меж території України. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України (ГПУ).

"Прокуратурою Донецької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому УСБУ в області за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України)", - йдеться в повідомленні.

В ході досудового слідства встановлено, що на спеціально створеному інформаційному сайті були розміщені матеріали, в яких Губарев закликає до вчинення умисних дій з метою зміни меж території України, порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Наразі у кримінальному провадженні призначено низку експертиз.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває та знаходиться на контролі прокуратури Донецької області.

Нагадаємо, вчора, 3 березня, півтори тисячі "проросійських" мітингувальників увірвалися до будівлі Донецької ОДА з вимогами щодо наведення конституційного ладу в Україні та проведення референдуму.