СБУ встановила черговий факт присутності російських військових у "сірій зоні" на Донбасі

НовиниНадзвичайні події    13.01.2017 - 11:12
Фото: СБУ
Фото: СБУ

Зокрема, у "сірій зоні" правоохоронці виявили частину обгорілого ранця російського десантника

Служба безпеки України (СБУ) встановила черговий факт присутності військовослужбовців Російської Федерації у "сірій зоні" на Донбасі. Про це йдеться у повідомленні СБУ у Facebook.

"CБУ задокументувала черговий факт присутності російських військових на території України. Під час зачистки "сірої зони" у районі н.п. Славне Мар’їнського району Донецької області оперативники СБУ задокументували факт, який черговий раз підтверджує присутність військовослужбовців збройних сил Російської Федерації на території України", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, у "сірій зоні" правоохоронці виявили частину обгорілого ранця десантника, який є елементом бойового спорядження військових ЗС РФ, про що вказує клеймо фабрики-виробника та кольорова гама, яка використовується в російській армії.

"Також співробітники СБ України виявили короб зі стрічками та набоями калібру 7,62 мм загальною кількістю 200 од., дві гранати (Ф-1, РГД-5), протипіхотну міну МОН-50 та індивідуальний перев'язочний пакет", - йдеться у повідомленні.

 

#СБУ задокументувала черговий факт присутності російських військових на території України Під час зачистки «сірої зони»...

Опубліковано Служба безпеки України 13 січня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у ДНР почали пошук родичів українських військових для шантажу і співпраці.

On Top