СБУ закликає українців повідомляти про виявлені підозрілі предмети та осіб

НовиниНадзвичайні події    17.10.2016 - 17:25
Фото: СБУ
Фото: СБУ

У відомстві заявляють, що ситуація з антитерористичною загрозою знаходиться під контролем

Служба безпеки України (СБУ) закликає українців у всіх регіонах країни бути пильними та інформувати правоохоронців про виявлені підозрілі предмети та осіб. Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ у Facebook.

"У зв'язку із загостренням ситуації у районі проведення антитерористичної операції Служба безпеки України закликає громадян у всіх регіонах країни бути пильними та інформувати правоохоронців про виявлені підозрілі предмети та осіб", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, українці можуть анонімно повідомити СБУ про такі випадки за номерам гарячої лінії 0 800 501 482 та за телефонами довіри регіональних управлінь спецслужби. 

Крім того, повідомляється, що ситуація з антитерористичною загрозою знаходиться під контролем. 

Також у відомтсві нагадують про  встановлення таких рівнів терористичних загроз: "червоний" - Донецька та Луганська області, АР Крим;
"жовтий" - Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області; "синій" - Дніпропетровська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Київська області та м. Київ; "сірий" - Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська та Тернопільська області.

 

#СБУ закликає громадян бути пильними та нагадує про встановлені рівні терористичної загрози У зв'язку із загостренням с...

Опубліковано Служба безпеки України 17 жовтня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що правоохоронці будуть працювати для недопущення провокацій через вбивство бойовика Мотороли.

On Top