СБУ закликає українців повідомляти про виявлені підозрілі предмети та осіб

НовиниНадзвичайні події    17.10.2016 - 17:25
Фото: СБУ
Фото: СБУ

У відомстві заявляють, що ситуація з антитерористичною загрозою знаходиться під контролем

Служба безпеки України (СБУ) закликає українців у всіх регіонах країни бути пильними та інформувати правоохоронців про виявлені підозрілі предмети та осіб. Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ у Facebook.

"У зв'язку із загостренням ситуації у районі проведення антитерористичної операції Служба безпеки України закликає громадян у всіх регіонах країни бути пильними та інформувати правоохоронців про виявлені підозрілі предмети та осіб", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, українці можуть анонімно повідомити СБУ про такі випадки за номерам гарячої лінії 0 800 501 482 та за телефонами довіри регіональних управлінь спецслужби. 

Крім того, повідомляється, що ситуація з антитерористичною загрозою знаходиться під контролем. 

Також у відомтсві нагадують про  встановлення таких рівнів терористичних загроз: "червоний" - Донецька та Луганська області, АР Крим;
"жовтий" - Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області; "синій" - Дніпропетровська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Київська області та м. Київ; "сірий" - Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська та Тернопільська області.

 

#СБУ закликає громадян бути пильними та нагадує про встановлені рівні терористичної загрози У зв'язку із загостренням с...

Опубліковано Служба безпеки України 17 жовтня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що правоохоронці будуть працювати для недопущення провокацій через вбивство бойовика Мотороли.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top