ru ua

СБУ примусово повернула в Росію екс-повпреда Кадирова

СБУ примусово повернула в Росію екс-повпреда Кадирова Фото: СБУ (RFE/RL, Inc.)

Дії іноземця погрожували нацбезпеці України

Служба безпеки України (СБУ) примусово повернула в Російську Федерацію (РФ) колишнього повноважного представника глави Чечні в Україні Рамзана Цицулаева. Про це повідомляє прес-служба СБУ в Facebook.

"СБУ отримала інформацію про незаконне перебування в Україні громадянина РФ, який протягом тривалого часу був довіреною особою і відповідав за реалізацію в нашій країні політики президента Чеченської республіки Рамзана Кадирова", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, правоохоронці встановили, що після Революції гідності він залишив територію України і перебував у Грозному. Наприкінці вересня він повернувся в Україну, використовуючи новий паспорт громадянина РФ зі зміненими даними.

Так, оперативники спецслужби задокументували, що під час незаконного перебування в Україні громадянин РФ, зокрема, збирав відомості про діяльність проукраїнських вихідців з Чечні, які брали участь у проведенні антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

В СБУ заявили, що оскільки дії іноземця погрожували нацбезпеці України, стосовно нього було прийнято рішення про примусове повернення в РФ.

#СБУ примусово повернула до Росії довірену особу Рамзана Кадирова Служба безпеки України отримала інформацію щодо незакі...

Опубліковано Служба безпеки України 24 листопад 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що оперативники затримали колишнього повноважного представника глави Чечні в Україні Рамзана Цицулаева.