ua en ru

СБУ попередила перехід на бік терористів розвідгрупи ЗСУ

СБУ попередила перехід на бік терористів розвідгрупи ЗСУ Фото: агент схиляв до переходу на бік ДНР бійців АТО

Бойовики "заслали" агента до лав ЗСУ під час однієї з хвиль мобілізації

Співробітники Служби безпеки України викрили агента російських спецслужб - військовослужбовця Збройних Сил України, підрозділ якого базується безпосередньо на лінії розмежування. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Зазначено, що терористи "заслали" агента до лав ЗСУ під час однієї з хвиль мобілізації.

"Згодом, після призначення командиром розвідувальної групи, він мобільним зв’язком та під час особистих зустрічей на тимчасово окупованій території передавав бойовикам інформацію про розташування бойових позицій своєї частини та місця виконання завдань розвідувальними групами Збройних Сил", - йдеться в повідомленні.


"За завданням російських кураторів агент схиляв до переходу на бік терористів військовослужбовців своєї розвідгрупи. За це йому було обіцяно "підвищення по службі" у терористичній організації "міністерство оборони ДНР" та забезпечення будинком або квартирою", - з'ясувала спецслужба.

Повідомляється, що співробітники СБУ за сприяння керівництва військової частини затримали командира та членів розвідгрупи перед виходом на бойове завдання.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3, ч. 1 ст. 14 та ст. 408 Кримінального кодексу. Військовослужбовці утримуються під вартою. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Нагадаємо, у Слов'янську поліція затримала двох 25-річних місцевих жителів, які брали активну участь у формуванні незаконних збройних угруповань.