СБУ підозрює санаторій в розтраті 1 млн гривень на реабілітацію учасників АТО

НовиниСуспільство    15.09.2016 - 22:21
Фото: СБУ
Фото: СБУ

Як зазначається, реабілітаційні послуги фактично не надавалися

Служба безпеки України (СБУ) підозрює в розтрату мільйона гривень на реабілітацію учасників антитерористичної операції (АТО). Про це повідомляють "Наші гроші".

"Державна служба у справах війни та учасників антитерористичної операції 18 грудня 2015 року уклала договір з санаторно-оздоровчим комплексом (СІК) "Джерельце". Мова йшла про психологічної реабілітації учасників АТО на суму 3,23 млн гривень", - йдеться в повідомленні.

Пізніше "Джерельце" подав документи, на підставі яких Держслужба заплатила йому 1,01 млн гривень. за надані послуги. За словами учасників АТО, яким повинні були проходити реабілітацію на його базі, випливає, що такі послуги фактично не надавалися.

"Учасник АТО, який бажав пройти реабілітацію, звертався до органу соціального захисту населення, де отримував напрямок. По завершенню санаторій посилав в управління соцзахисту завірений підписом та печаткою корінець з відмітками про проходження", - підкреслюється в повідомленні.

Управління соцзахисту Здолбунівської РДА повідомив, що має 74 відмітки про проходження психологічної реабілітації СОК "Джерельце", а управління Рівненської міськради - 2 позначки, і відмітки є в управлінні Рокитнівської РДА в невідомому кількості.

Повідомляється, що саме ці позначки стали підставою для перерахування 1,01 млн гривень СОК "Джерельце".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Національної аграрної академії виявлені финнарушения на 421 млн гривень.

On Top