СБУ перекрила канал фінансування антиукраїнських акцій на Донбасі

НовиниНадзвичайні події    07.10.2014 - 20:23
Служба безпеки України виявила та перекрила канал фінансування антиукраїнських акцій на Донбасі.

Служба безпеки України виявила та перекрила канал фінансування антиукраїнських акцій на Донбасі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

"Служба безпеки України виявила та перекрила канал фінансування антиукраїнських акцій у східних регіонах нашої держави. Через фіктивні підприємства кошти надходили на рахунки фізичних осіб, спеціально відкриті в одному зі столичних банків. Зняту з них готівку доставляли кур'єри в Донецьку та Луганську область, в тому числі на території, які тимчасово окуповані бойовиками", - йдеться в повідомленні.

Так, 2 жовтня у Києві СБУ затримала жителя Донецької області, який перевозив великі партії готівки в спортивній сумці. Встановлено, що затриманий протягом серпня-вересня щодня знімав кошти з рахунків 12 фізичних осіб - жителів Донецької області.

Під час затримання та обшуку квартири зловмисника вилучено 1,2 млн грн готівкою, печатки підприємств з ознаками фіктивності, флеш-накопичувачі з фінансово-господарською документацією підконтрольних комерційних підприємств, а також документи, на підставі яких знімалися готівкові грошові кошти з рахунків підставних фізичних осіб.

Зараз в рамках кримінального провадження, розпочатого за ст.205 (фіктивне підприємство) та 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) КК України, здійснюються оперативно-слідчі дії.

Нагадаємо, в Маріуполі СБУ затримала политинформатора ДНР.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top