ru ua

СБУ у Львівській області затримала виробників фальшивих документів для робочих віз

СБУ у Львівській області затримала виробників фальшивих документів для робочих віз Фото: СБУ (oda.zt.gov.ua)

На замовлення підробляли виписки з банківських рахунків, довідки про доходи, офіційні документи міграційної служби

У Львівській області співробітники Служби безпеки України спільно зі співробітниками Національної поліції області викрили групу осіб, які підробляли офіційні документи для отримання робочих віз. Про це сообщает прес-служба СБУ в Facebook.

Повідомляється, що зловмисники на замовлення підробляли виписки з банківських рахунків, довідки про доходи, офіційні документи міграційної служби тощо.

Далі підробки подавалися зацікавленими особами в іноземні дипломатичні установи для оформлення робочих віз.

Так, під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили касовий штамп однієї з банківських установ, друку юридичних і фізичних осіб, штампи міграційної служби, комп'ютерну техніку, бланки запрошень з однієї з країн Європи для надання дозволу на працевлаштування за кордоном.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за 1 ч. ч. і 4 ст. 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу України.

На Львівщині #СБУ викрила зловмисників, які підробляли офіційні документи для отримання робочих віз Групу ділків, які н...

Опубліковано Служба безпеки України 17 серпня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Злужба безпеки України викрила групу мешканців Івано-Франківської та Закарпатської областей, які допомагали перетинати кордон особам, яким заборонено в'їзд за біометричними паспортами.