СБУ ліквідувала інформаційну мережу бойовиків ДНР

НовиниНадзвичайні події    11.08.2016 - 17:19
Фото: СБУ затримали голову та членів информсети бойовиків ДНР
Фото: СБУ затримали голову та членів информсети бойовиків ДНР

Бойовики використовували відомості від інформаторів для планування і здійснення терактів, а також обстрілу сил АТО

Служба безпеки України спільно з поліцією ліквідувала в зоні проведення антитерористичної операції розгалужену інформаційну мережу бойовиків самопроголошеної "Донецької народної республіки". Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Керівником інформаторів була колишня мешканка Торецька Олена Чайковська (Гейшторова). Зараз вона проживає на тимчасово окупованих територіях Донбасу і веде підривну діяльність проти України на користь російських спецслужб і терористів ДНР.


Українські спецслужби затримали в Торецьку члена інформмережі, який протягом грудня 2014 - липня 2015 добровільно через соціальні мережі передавав бойовикам дані військового характеру.

Інший затриманий житель Торецького району до останнього часу збирав і передавав терористам інформацію про переміщення і місця дислокації українських військових.

Як йдеться у повідомленні, ці відомості використовувалися бойовиками для планування і здійснення терористичних актів, а також обстрілу сил АТО.

Поліція відкрила кримінальні справи щодо "сприяння учасників злочинних організації" і "участі в терористичній організації".

Наразі обирається міра запобіжного заходу затриманим зловмисникам.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, ДНР звинуватила Росію у постачанні прострочених ракет.

On Top