Збірна України перемагає Угорщину і виходить у чвертьфінал футзального Євро

Збірна України перемагає Угорщину і виходить у чвертьфінал футзального Євро Фото: збірна України

Українці красиво впоралися із суперником

Збірна України в стартовому для себе матчі чемпіонату Європи з футзалу проти Угорщини зуміла перемогти і забезпечити собі місце в плей-офф турніру.

Українці показали більш швидкий і яскравий футбол, ніж їх суперники. Завдяки голам Овсяннікова та Бондаря завершили перший тайм з рахунком 2:1. Угорці спробували підсилити гру в атаці і постійно выпусали п'ятого польового у другій половині гри. Але їм це особливо не допомогло і українці забили ще чотири рази. Підсумковий рахунок 6:3 відправляє збірної України у чвертьфінал турніру.

Додамо, що в іншому матчі групи В Іспанія раніше також обіграла угорців і тепер 6 лютого розіграє з Україною перше місце в групі.