Збірна Португалії зіграла внічию з командою Кот-д'Івуара в матчі ЧС-2010

Збірна Португалії зіграла внічию з командою Кот-д'Івуара в матчі Чемпіонату світу з футболу 2010 р. в ПАР з рахунком 0:0.
У матчі команд групи "G" голи забили на 39-й хвилині Антоліні Алькарас у Парагваю і на 63-й хвилині Даніеле Де Россі у чемпіонів світу.
Матч проходив у Порт-Елізабет на стадіоні Nelson Mandela Bay.
Другий матч команд групи "G" відбудеться ввечері. Збірна КНДР поміряється силами з п'ятиразовим чемпіоном світу, командою Бразилії.
Також сьогодні відбувся другий матч команд групи "F" Нова Зеландія - Словаччина. Матч закінчився внічию з рахунком 1:1. У словаків на 50-й хвилині забив Роберт Віттек, а за кілька хвилин до фінального свистка Уїнстон Рід зрівняв рахунок.
Таким чином, у групі "F", де також виступають команди Італії та Парагваю, які напередодні зіграли внічию 1:1, у всіх команд по 1 очку.