Ощадбанк РФ хоче продати нафтові проекти

Вівторок 11 жовтня 2011 16:44

Найбільший банк Росії - Ощадбанк - розраховує в 2011 році позбутися нафтових проектів британської компанії Urals Energy Дулісьма і Таас Юрях, сподіваючись виручити близько 250 млн дол від продажу Дулісьми, повідомляє агенство Reuters.

Глава керуючої непрофільними активами Ощадбанку компанії ОщадбанкКапітал Ашот Хачатурянц сказав журналістам у вівторок, що на активиДулісьми є два претенденти, але не назвав їх.
Хачатурянц не назвав суму, яку Ощадбанк планує виручити за Таас Юрях.
Ощадбанк отримав два головних актива британської компанії - Дулісьма і Таас Юрях - в рахунок кредитів на загальну суму 630 ммлн дол на початку 2009 року. Ощадбанк Капітал належить 100% у проекті Дулісьма і 35% в ТаасЮрях.
Хачатурянц говорив раніше, що оцінка Таас Юрях коливається від 1,5 до 2 млрд дол, Дулісьма - 300-350 млн дол Серед претендентів на непрофільні активи Ощадбанку раніше називалася підконтрольна АФК СистемаБашнефть.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся