Саркозі: У переговорах з подолання кризи в єврозоні намітився прогрес

У переговорах з подолання кризи в єврозоні намітився прогрес, заявив Президент Франції Ніколя Саркозі. Свої слова він промовив у м. Брюсселі, підводячи підсумок діалогу з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, передає Reuters.
"Прогрес в наявності. В термін до наступної середи (26 жовтня) має бути знайдено рішення, комплексне рішення, сміливе рішення, остаточне рішення. У нас немає іншого вибору", - заявив французький лідер. Він особливо підкреслив, що майбутні саміти глав регіону носять вирішальний для виходу з кризи характер.
На 23 жовтня в Брюсселі заплановано проведення "марафону" з трьох самітів, які триватимуть до 26 жовтня. Крім глав держав, в них візьмуть участь представники Міжнародного валютного фонду і глави як центральних банків-регуляторів, так і приватних кредитних організацій. На останній день в учасників заплановано обговорення самого головного питання - порятунку Греції. Уряд республіки вже пішов на вкрай жорсткі заходи економії, що дозволило їй отримати черговий транш кредиту. Крім того, все частіше від представників країн - учасниць союзу виходять пропозиції про списання боргу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся