САП викрила в корупції двох суддів

НовиниНадзвичайні події    19.04.2017 - 17:30
Фото: Назар Холодницький
Фото: Назар Холодницький

САП розслідує корупцію двох суддів з Дніпра

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) за матеріалами Служби безпеки України (СБУ) і за участю детективів Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) викрили в корупції суддів. Про це на своїй сторінці в Facebook написав глава САП Назар Холодницький.

Встановлено, що двоє суддів одного з районних судів міста Дніпра, використовуючи своє службове становище, вимагали від обвинуваченого у кримінальній справі неправомірну вигоду за призначення покарання, не пов'язаного з реальним позбавленням волі у розмірі 30 тисяч доларів.

Протиправну діяльність суддів викрили сьогодні під час контрольованого правоохоронцями отримання однієї з них частини грошових коштів в сумі 16 тисяч доларів.

Дії осіб, кваліфіковані за ч. 4 ст. 368 КК України як вимагання та отримання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди в особливо великому розмірі за вчинення дій з використанням наданої йому влади та за ч. 2 ст. 369-2 КК України як одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

 

Здійснюючи конституційну функцію прокуратури щодо процесуального керівніцтва досудовим розслідуванням Спеціалізованою ан...

Опубліковано Назаром Холодницьким 19 квітня 2017 р.

Законом за такі дії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Проводяться слідчі дії та вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Нагадаємо, в березні 79 судових засідань було перенесено або відкладено за рішенням суду або через сторони захисту у справах, спрямованих Спеціалізованої антикорупційної прокуратурою (САП).

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top