У САП немає підстав для оголошення підозри Манафорту по справі "чорної бухгалтерії" ПР

НовиниНадзвичайні події    19.11.2016 - 11:30
Фото: Назар Холодницький розповів про хід розслідування справи "чорної бухгалтерії" ПР
Фото: Назар Холодницький розповів про хід розслідування справи "чорної бухгалтерії" ПР

У "чорній бухгалтерії" ПР немає підписів Манафорта

На сьогоднішній день підстав для оголошення підозри у справі "чорної бухгалтерії" Партії регіонів екс-керівнику виборчого штабу кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа Полу Манафорту, немає. Про це повідомив голова Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький в інтерв'ю ZN.UA.

"Зверніть увагу, що там, у "амбарній книзі", є тільки прізвище Манафорт. І немає жодного його підпису. Завтра можуть з'явитися такі ж скани, тільки щодо Валентини Самар на три мільйони доларів. Може ж таке бути? Або щодо Холодницького, або Ситника. Дуже вигідно зараз робити такі скани", - заявив він.

Холодницький також зазначив, що розслідування цього епізоду справи про "чорну бухгалтерію" Партії регіонів знаходиться на тій же стадії, що й три місяці тому. На даний момент не встановлено особу, яка розписувалося за отримання грошей нібито для Манафорта.

"Всі підписи більш або менш схожі. Але хто розписувався - невідомо, там просто підпис. Це просто розчерк невідомо кого. На сьогоднішній день підстав для оголошення підозри, тим більше Манафорту, немає", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко допускає розслідування України щодо Манафорта.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
САП буде просити суд обрати запобіжний захід голові Рахункової палати НАБУ отримало нові докази виплат Манафорту від Партії регіонів, - джерело
On Top