ua ru

У САП немає підстав для оголошення підозри Манафорту по справі "чорної бухгалтерії" ПР

У САП немає підстав для оголошення підозри Манафорту по справі "чорної бухгалтерії" ПР Фото: Назар Холодницький розповів про хід розслідування справи "чорної бухгалтерії" ПР

У "чорній бухгалтерії" ПР немає підписів Манафорта

На сьогоднішній день підстав для оголошення підозри у справі "чорної бухгалтерії" Партії регіонів екс-керівнику виборчого штабу кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа Полу Манафорту, немає. Про це повідомив голова Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький в інтерв'ю ZN.UA.

"Зверніть увагу, що там, у "амбарній книзі", є тільки прізвище Манафорт. І немає жодного його підпису. Завтра можуть з'явитися такі ж скани, тільки щодо Валентини Самар на три мільйони доларів. Може ж таке бути? Або щодо Холодницького, або Ситника. Дуже вигідно зараз робити такі скани", - заявив він.

Холодницький також зазначив, що розслідування цього епізоду справи про "чорну бухгалтерію" Партії регіонів знаходиться на тій же стадії, що й три місяці тому. На даний момент не встановлено особу, яка розписувалося за отримання грошей нібито для Манафорта.

"Всі підписи більш або менш схожі. Але хто розписувався - невідомо, там просто підпис. Це просто розчерк невідомо кого. На сьогоднішній день підстав для оголошення підозри, тим більше Манафорту, немає", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко допускає розслідування України щодо Манафорта.