САП 8 серпня звернеться до суду з клопотанням щодо доставки Онищенка, - Холодницький

НовиниСуспільство    04.08.2016 - 04:42
Фото: керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький розповів про розслідування справи Онищенка
Фото: керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький розповів про розслідування справи Онищенка

Тим часом ще 3 підозрюваних у "газовій справі" погодились співпрацювати зі слідством

З метою доставки Олександра Онищенка на допит, Спеціальна антикорупційна прокуратура подасть клопотання до суду.  Про це повідомив заступник Генерального прокурора України, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в ефірі "5 каналу".

"Я прогнозую, що 8 серпня ми звернемося з клопотанням до суду, і сподіваюся, що у цей же день отримаємо ухвалу суду про надання дозволу чи принаймні на доставку Онищенка або взагалі про обрання запобіжного заходу - тримання під вартою. Щоб ми з цією ухвалою йшли в Інтерпол і вживали заходів міжнародного впливу, щоб його доставити", - сказав холодницький.


За його словами, адвокат, який з’явився на виклик замість Онищенка днем раніше, запропонував детективам проводити допит через Skype.

"А у в'язниці теж будемо через Skype? Чи будемо підозри через WhatsApp кидати? Так же не можна, це свідчить про некомпетентність адвокатів чи вони знущаються", - зазначив Холодницький.

Тим часом, повідомив він, ще 3 підозрюваних у "газовій справі" погодились співпрацювати зі слідством.

"Зараз вичитуються їхні угоди, покази перевіряються. Встановлюється власне майно основних фігурантів цієї справи. Це процес комплексний. Але я думаю, що десь до кінця вересня - початку жовтня ми зможемо продемонструвати суспільству повну картину з показами, з вироками, з тими твердженнями, які підводять до вершини цієї піраміди, на якій стоїть власне Онищенко", - стверджує Холодницький.

Нагадаємо, раніше Холодницький заявляв, що САП вимагатиме екстрадиції Онищенка після того, як встановить його місцезнаходження.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Онищенко не планує з'являтися на допит в НАБ, - журналіст Холодницький заявив про медійні маніпуляції в справі Онищенка
On Top