Через санкції України сервіси РФ втрачають "один із напрямків експансії", - російські аналітики

Середа 17 травня 2017 18:06
Через санкції України сервіси РФ втрачають "один із напрямків експансії", - російські аналітики
Фото: Mail.ru

В Росії вивчають вплив українських санкцій на фінансові показники російських компаній

Аналітики російського банку "ВТБ Капітал" вважають, що санкції лише обмежать можливості експансії російських інтернет-компаній. Про це повідомляє РБК з посиланням на аналітичний звіт "ВТБ Капіталу".

Російські аналітики також вважають, що українські санкції нададуть "досить обмежений вплив на фінансові показники "Яндекса" і Mail.ru.

"Ми вважаємо, що перспективи рекламної виручки для Yandex і Mail.Ru Group в першу чергу залежать від російського рекламного ринку, який досі продовжує швидко зростати (на 23% у першому кварталі, за попередніми даними IAB Russia)", - повідомили в звіті.

У "ВТБ Капітал" вважають, що обмеження на українському ринку з інтернет-аудиторією в більш ніж 20 млн користувачів означають для "Яндекса" і Mail.ru втрату одного з природних напрямків експансії за межами Росії.

Нагадаємо, в Раді національної безпеки і оборони України заявили, що з-за запровадження санкцій проти російських компаній бюджет Російської Федерації втратить мільярди рублів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся