ua en ru

Найпродуктивнішим нардепом третьої сесії ВР VII скликання став Хомутиннік, - дослідження

Народний депутат від Партії регіонів , глава комітету з питань податкової та митної політики Віталій Хомутиннік є найпродуктивнішим депутатом третьої сесії ВР VII скликання за кількістю законів його авторства, що вступили в силу з 3 вересня 2013 р. по 17 січня 2014 р.

Народний депутат від Партії регіонів , глава комітету з питань податкової та митної політики Віталій Хомутиннік є найпродуктивнішим депутатом третьої сесії ВР VII скликання за кількістю законів його авторства, що вступили в силу з 3 вересня 2013 р. по 17 січня 2014 р. Про це свідчать результати дослідження, проведеного ВГО «Прозора демократія» і Українськими новинами.

Зокрема, протягом третьої сесії в силу вступили вісім законодавчих ініціатив авторства Віталія Хомутинника.

Друге місце за продуктивністю зайняли депутати Андрій Кожем'якін («Батьківщина») і Євген Геллер (ПР) - по сім вступили в силу законів.

Третє місце ділять депутати Микола Томенко («Батьківщина») та Артур Палатний («Удар») - по шість законів.

310 депутатів не мають жодного набрав чинності проекту закону за підсумками третьої сесії сьомого скликання парламенту.

Також у дослідженні була проаналізована законотворча активність депутатів. Так, з вересня по січень найбільше законопроектів, без урахування проектів постанов про вибори сільських голів та призначення або звільнення посадових осіб, подали Кожем'якін і депутат Давид Жванія (позафракційний) - по 39.

На другому місці з 38 законопроектами депутат Спиридон Кілінкаров (КПУ), на третьому - депутат Сергій Ківалов (ПР), який подав 36 проектів законів.

76 депутатів за третю сесію Ради не розробили жодного проекту закону чи постанови.

При дослідженні не бралися до уваги постанови про призначення позачергових місцевих виборів, обрання і звільнення суддів, внесення змін до порядку денного.

Нагадаємо, впродовж другої сесії Ради VII скликання (лютий - липень 2013 р.) Хомутиннік також був визначений самим продуктивним депутатом. Тоді в силу вступили 12 його законів.