Samsung відновить продаж відновлених смартфонів Galaxy Note 7 під тиском Greenpeace

Вівторок 28 березня 2017 14:04
Samsung відновить продаж відновлених смартфонів Galaxy Note 7 під тиском Greenpeace
Фото: Galaxy Note 7 знову надійдуть у продаж

Щоб випустити відновлені смартфони та реалізувати продукцію, Samsung має намір провести переговори з владою та операторами зв'язку різних країн.

Південнокорейська компанія Samsung має намір продати відновлені смартфони Galaxy Note 7, до цього її спонукало тиск міжнародної екологічної організації Greenpeace, повідомляє BBC.

зокрема, компанія відновить 2,5 млн пристроїв, які були відкликані з ринку незабаром після запуску в 2016 році із-за займання акумуляторів, з метою їх подальшого перепродажу. Для того, щоб випустити відновлені смартфони та реалізувати продукцію, Samsung має намір провести переговори з владою та операторами зв'язку різних країн. При цьому раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що на ринку США смартфон не з'явиться.

Раніше компанія зіткнулася з тиском з боку Greenpeace, яка започаткувала петицію і організувала глобальні протести, вимагаючи від Samsung прийняти рішення щодо майбутнього відкликаних смартфонів.

"Samsung повинна якомога швидше поділитися детальнішими графіками виконання своїх обіцянок, а також тим, як вона має намір змінити свою виробничу систему, щоб переконатися, що це (загоряння смартфонів) ніколи не повториться", - цитується в повідомленні представник екологічної організації.

Крім продажу відновлених Galaxy Note 7, в Samsung є ще кілька варіантів утилізації гаджетів, включаючи вилучення дорогоцінних металів з компонентів смартфонів.

Нагадаємо, в січні Samsung офіційно назвав причини загоряння Galaxy Note 7.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся