ru ua

Самовисуванець Нестеренко обійшов екс-міністра оборони Кузьмука в окрузі №38 Дніпропетровської обл., - 100% протоколів ЦВК

Самовисуванець Вадим Нестеренко переміг на виборах Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі №38 Дніпропетровської області.

Самовисуванець Вадим Нестеренко переміг на виборах Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі №38 Дніпропетровської області. Про це свідчать дані Центральної виборчої комісії за підсумками обробки 100% протоколів в окрузі.

Нестеренко набрав 31,35%, або 21 тис. 334 голосів виборців.

Друге місце зайняв самовисуванець Віктор Літвіщенко з 15,79%.

На третьому місці само висуванець, екс-міністр оборони України, нардеп від Партії регіонів у Раді сьомого скликання Олександр Кузьмук з 12,78 % голосів.

Нестеренко Вадим Григорьевич народився 5 грудня 1970 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Орільський об'єднаний елеватор", безпартійний, проживає в селі Миколаївка Новомосковського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Нагадаємо, 26 жовтня в Україні пройшли дострокові вибори у Верховну Раду.